ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

ବିଜେପୁର ଉପନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ପର୍ଯ୍ୟବେକ୍ଷକ ନିଯୁକ୍ତ

 Current News

ବିଜେପୁର ଉପନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ପର୍ଯ୍ୟବେକ୍ଷକ ନିଯୁକ୍ତ

February 10
09:42 2018

                                ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦିତା କରିବେ ୧୩ ଜଣ

ଭୁବନେଶ୍ୱର, ୧୦/୦୨/୨୦୧୮ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ବରଗଡ଼ ଜିଲ୍ଲା ବିଜେପୁର ବିଧାନସଭା ଉପନିର୍ବାଚନ ନିମନ୍ତେ ଭାରତର ନିର୍ବାଚନ ଆୟୋଗ ଦୁଇ ଜଣ Voteପର୍ଯ୍ୟବେକ୍ଷକ ନିଯୁକ୍ତ କରିଛନ୍ତି । ସାଧାରଣ ପର୍ଯ୍ୟବେକ୍ଷକ ଭାବେ ଭାରତୀୟ ପ୍ରଶାସନିକ ସେବାର ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀ ଶ୍ରୀ ଅଭିଷେକ ଚନ୍ଦ୍ରାଙ୍କୁ ନିଯୁକ୍ତ କରାଯାଇଛି ମୋ. ନଂ- ୯୫୫୬୫୪୬୨୭୦, ଇ ମେଲ generalobserver.bgh@gmail.com । ସେହିପରି ବ୍ୟୟ ପର୍ଯ୍ୟବେକ୍ଷକ ଭାବେ ଭାରତୀୟ ରାଜସ୍ୱ ସେବାର ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀ ଶ୍ରୀ ସୁନିଲ୍ କୁମାର ଯାଦବଙ୍କୁ ନିଯୁକ୍ତ କରାଯାଇଛି ମୋ. ନଂ-୯୫୫୬୫୪୨୮୭୦, ଇ ମେଲ- expenditureobserver.bgh@gmail.com । ଉପରୋକ୍ତ ମୋବାଇଲ୍ ନମ୍ବର ଓ ଇମେଲ ଯୋଗେ, ଜନସାଧାରଣ ଆଦର୍ଶ ଆଚରଣ ବିଧି ଉଲଂଘନ ଏବଂ ନିର୍ବାଚନ ସିଲିଂ ବହିର୍ଭୁକ୍ତ ଖର୍ଚ୍ଚ ସଂପର୍କରେ ଏବଂ ନିର୍ବାଚନ ସଂପର୍କିତ ସମସ୍ତ ଆପତି ଅଭିଯୋଗଗୁଡ଼ିକୁ ସଂପୃକ୍ତ ପର୍ଯ୍ୟବେକ୍ଷକଙ୍କୁ ଜଣାଇପାରିବେ । ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ ବିଜେପୁର ଉପନିର୍ବାଚନ ନିମନ୍ତେ   ପ୍ରାର୍ଥୀପତ୍ର ପ୍ରତ୍ୟାହାରର ପରେ ରିଟର୍ଣ୍ଣିଂ ଅଧିକାରୀଙ୍କଠାରୁ ପ୍ରାପ୍ତ ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ଜଣେ ସ୍ୱାଧୀନ ପ୍ରାର୍ଥୀ ସଦାଶିବ ନାଗ ତାଙ୍କର ପ୍ରାର୍ଥୀପତ୍ର ପ୍ରତ୍ୟାହାର କରିନେଇଛନ୍ତି ଏବଂ ଉପନିର୍ବାଚନରେ ୧୩ ଜଣ ପ୍ରାର୍ଥୀ ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱିତା କରିବେ ବୋଲି ରାଜ୍ୟ ମୁଖ୍ୟ ନିର୍ବାଚନ ଅଧିକାରୀ ସୁରେନ୍ଦ୍ର କୁମାର ଏକ ପ୍ରେସ୍ ବିବୃତିରେ ଜଣାଇଛନ୍ତି । ନିର୍ବାଚନ ରଣାଙ୍ଗନରେ ବର୍ତମାନ ଏହି ୧୩ ଜଣ ପ୍ରାର୍ଥୀ ରହିଲେ  । କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ବିଜେପୁରରେ ପ୍ରଚାର ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି  । ସବୁ ଦଳ ପ୍ରଚାର କରି ଜନମତ ଯୋଗାଡ କରିବାକୁ ପ୍ରୟାସ ଜାରୀ କରିଛନ୍ତି  । ବିଜେଡି , ବିଜେପି ବିଜେପୁର ହାତେଇବା ପାଇଁ ଜୋରଦାର ପ୍ରଚାର କରୁଥିବା ବେଳେ ଅନ୍ୟ ଦଳ ଗୁଡିକ ଏମାନଙ୍କ ତୁଳନାରେ ପଛେଇ ଯାଇଛନ୍ତି  । ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About Author

admin

admin

Related Articles

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment

9 + eighteen =