ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

ଅନାଦେୟ ରାଜସ୍ୱ ଆଦାୟ ପାଇଁ ତହସିଲ ସମ୍ମୁଖରେ ରିଲେ ଅନଶନ ଦ୍ୱିତୀୟ ଦିନରେ

ଅନାଦେୟ ରାଜସ୍ୱ ଆଦାୟ ପାଇଁ ତହସିଲ ସମ୍ମୁଖରେ ରିଲେ ଅନଶନ ଦ୍ୱିତୀୟ ଦିନରେ

May 19
20:08 2017

 ଯାଜପୁର, ୧୯/୦୫/୨୦୧୭(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର /ଏ.ରାଉତ) -ଅନାଦେୟ ରାଜସ୍ୱ ଆଦାୟ ଦାବିରେ ଧର୍ମଶାଳା ତହସିଲ ସମ୍ମୁଖରେ  ବିଜେପି ପକ୍ଷରୁ ରିଲେ ଅନସନ ଦ୍ୱିତୀୟ ଦିନରେ ପହଁଚିଛି ।    ଧର୍ମଶାଳା ବ୍ଳକ କଦମପାଳ ପଂଚାୟତ ପୂର୍ବତନ ସମିତିସଭ୍ୟ ବିଜେପି ନେତା ଇଶ୍ୱର ଚନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନ , ଗୁରୁ ଚରଣ ସେଠୀ. ଙ୍କନେତୃତ୍ୱରେ ଧର୍ମଶାଳା ତହସିଲ ସମ୍ମୁଖରେ ଇଜରାଦାରଙ୍କ ଠାରୁ ୫୯ କୋଟି ଟଙ୍କା ରାଜସ୍ୱ ଆଦାୟ କରିବା ନେଇ ଆଜି ଦ୍ୱିତୀୟ ଦିନରେ ରିଲେ ଅନସନ ଜାରିରହିଛି ।  ଖଣି ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ସାଟଲାଇଟ୍ ମାଧ୍ୟମରେ  ଡଙ୍କାରୀ ଖାଦାନ ମାପଚୁପ ହେବବୋଲି  ପ୍ରଶାସନ ପକ୍ଷରୁ ସୂଚନା ଦିଆଯାଇଛି ।  ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About Author

admin

admin

Related Articles

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment

8 + 12 =