ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

ରାମଲୀଳା ମହୋତ୍ସବ ୨୦ରୁ

ରାମଲୀଳା ମହୋତ୍ସବ ୨୦ରୁ

May 19
12:04 2017

କଟକ ୧୯/୦୫/୨୦୧୭(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର) –ଶ୍ରୀ ଶ୍ରୀ ଅପର୍ଣ୍ଣା ପାର୍ବତୀ ରାମଲୀଳା ପ୍ରଚାର ସମିତି ଆନୁକୂଲ୍ୟରେ ଚାଉଳିଆଗଞ୍ଜସ୍ଥିତ ଥଟାରୀସାହି ରାମ ମନ୍ଦିର ପ୍ରାଙ୍ଗଣରେ ରାମଲୀଳା ମହୋତ୍ସବ – ୨୦୧୭ ଆସନ୍ତା ୨୦ରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇ ୨୪ତାରିଖରେ ଉଦଯାପନୀ ଉତ୍ସବ ହେବ ବୋଲି ସଂଘର ସଭାପତି ଲିଙ୍ଗରାଜ ବସ୍ତିଆ  ଏକ ସାମ୍ବାଦିକ ସମ୍ମିଳନୀରେ ସୂଚନା ଦେଇଛଇନ୍ତି । ମର୍ଯ୍ୟାଦା ପୁରୁଷୋତମ । ପ୍ରଭୁ ଶ୍ରୀରାମଙ୍କ ଲୀଳା ଉପରେ ପର୍ଯ୍ୟବେସିତ ପୈାରାଣିକ କଥା ବସ୍ତୁ ତଥା ସତ୍ୟରକ୍ଷା, ସେତୁବନ୍ଧ ପ୍ରତିଷ୍ଠା, ରାତ୍ରର ବିଭିଷିକା, ପୂଜା ଅର୍ଘେ୍ୟଦାନବ, ରାବଣ ବଧ ଆଦି ନାଟକ ସନ୍ଧ୍ୟା ୫ଘଟିକା ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇ ରାତ୍ର ୧୦ଘଟିକା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପରିବେଷଣ କରାଯିବାର କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ରହିଛି । ଏହି ସାଂସ୍କୃୁତିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମକୁ ମନଭରି ଉପଭୋଗ କରିବା ପାଇଁ ଦର୍ଶକମାନଙ୍କୁ ଶ୍ରୀ ଶ୍ରୀ ଅପର୍ଣ୍ଣା ପାର୍ବତୀ ରାମଲୀଳା ପ୍ରଚାର ସମିତି ପରିଷଦ ପକ୍ଷରୁ ନିବେଦନ କରାଯାଇଛି ।
ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ସଂପାଦକ ବନମାଳୀ ଦାସ, କୋଷାଧ୍ୟକ୍ଷ ବିରେନ୍ଦ୍ର ନାରାୟଣ ସାହୁ, କମିଟିର ମାର୍ଗଦର୍ଶକ ତଥା ରାମଲୀଳାର ନିର୍ଦ୍ଧେଶକ ପୂର୍ଣ୍ଣ ଚନ୍ଦ୍ର ସ୍ୱାଇଁ, କମିଟିର ପରିଚାଳକ ବିଭୁତି ଭୂଷଣ ବୈଶାଖ, ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ଜିତେନ୍ଦ୍ର କୁମାର ସ୍ୱାଇଁ, ସଂଯୋଜକ ଜଗନ୍ନାଥ ମଲ୍ଲିକ, କୈଳାଶ ଚନ୍ଦ୍ର ବେହେରା, ନରେନ୍ଦ୍ର ନାୟକ, ଶେଷଦେବ ସାହୁ, ବିନୋଦ କୁମାର ସାହୁ, ଅଜୟ କୁମାର ସାହୁ, ଜିତନ କୁମାର ଲେଙ୍କା ଏବଂ ବିଶ୍ୱନାଥ ବୈଶାଖ ପ୍ରମୁଖ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ । ଓଡ଼ଧିଶା ସମାଚାର

About Author

admin

admin

Related Articles

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment

1 × 5 =