ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

ମୁଖ୍ୟ ସଚେତକ ଅମର ଶତପଥୀଙ୍କୁ ଚଣ୍ଡିଖୋଲରେ ବିପୁଳ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧନା

ମୁଖ୍ୟ ସଚେତକ ଅମର ଶତପଥୀଙ୍କୁ ଚଣ୍ଡିଖୋଲରେ ବିପୁଳ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧନା

ମୁଖ୍ୟ ସଚେତକ ଅମର ଶତପଥୀଙ୍କୁ  ଚଣ୍ଡିଖୋଲରେ ବିପୁଳ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧନା
May 17
17:15 2017

ଯାଜପୁର, ୧୭/୦୫/୨୦୧୭(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର/ଏ.ରାଉତ)- ବିଜୁ ଜନତା ଦଳର ମୁଖ୍ୟ ସଚେତକ ଭାବେ ନିଯୁକ୍ତି ପାଇବା ପରେ ବଡଚଣା ବିଧାୟକ ଅମର ପ୍ରସାଦ ଶତପଥିଙ୍କୁ ବଡଚଣା ମାଟିରେ ବିପୁଳ ସ୍ୱାଗତ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧନା ଦିଆଯାଇଛି ।  ନେଳିଆ ଛକ ଠାରୁ ଜାତୀୟ ରାଜପଥରେ ଶୋଭାଯାତ୍ରାରେ ଅଣାଯାଇ ଚଣ୍ଡିଖୋଲ ଠାରେ ବହୁ ଜନସମାଗମରେ ବିଭିନ୍ନ୍ ବର୍ଗର ଜନତାଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ପୁଷ୍ପଗୁଛ ଦିଆଯାଇ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧିତ କରାଯିବା ପରେ ସେ ମହାବିନାୟକ ମନ୍ଦିର କୁ ଯାଇ ପୂଜାର୍ଚ୍ଚନା କରିଥିଲେ ।୧୯୯୦ ମସିହାରୁ ବଡଚଣାରୁ ଆଜି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ୫ଥର ବିଧାୟକ ଭାବେ ନିର୍ବାଚିତ ହୋଇ ଓଡିଶା ବିଧାନ ସଭାରେ ପ୍ରତିନିଧିତ୍ୱ କରିଆସୁଛନ୍ତି । ମନ୍ତ୍ରୀ ମଣ୍ଡଳ ଅଦଳବଦଳ ପରେ ତାଙ୍କୁ ମୁଖ୍ୟ ସଚେତକ ପଦବୀ ମିଳିଥିବାରୁ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ସାଥୀରେ ନେଇ ବିକାଶ ଧାରାରେ ଆଗକୁ ଆଗେଇବା ଓ ବଡଚଣାକୁ ବିକଶିତ ବଡଚଣା ନିଜର ଲକ୍ଷ୍ୟ ବୋଲି ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧନା ପ୍ରତ୍ୟୁତରରେ ଶ୍ରୀ ଶତପଥୀ ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ । ଚଣ୍ଡିଖୋଲ ଛକଠାରେ ଥିବା ବିଜୁ ବାବୁଙ୍କ ପ୍ରତିମୂର୍ତିରେ ମାଲ୍ୟାର୍ପଣ କରିବା ପରେ ବଡଚଣା ବିଜୁ ଜନତା ଦଳର ସଭାପତି ଅରବିନ୍ଦ ସାମଲଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ ବିଶାଳ ରାଲିରେ ପଂଚାୟତ ସମିତି ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ଭାଗ୍ୟଧର ମଲିକ, ପ୍ରାକ୍ତନ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ପ୍ରହଲ୍ଲାଦ ନନ୍ଦ, ଜିଲା ପରିଷଦ ସଭ୍ୟ ବିପିନ ବିହାରୀ ଜେନା, ଉପାଧ୍ୟକ୍ଷା ମନସ୍ମିତା ରାଉତ,ଯୁବସଂଗଠକ  ଗଣେଶ୍ୱର ବରାଳ, ସଞ୍ଜୟ କୁମାର ସ୍ୱାଇଁ, ଶାରଦା ପ୍ରସନ୍ନ ମହାନ୍ତି, ଶେକ୍ ମୋଇନ ଅହମ୍ମଦ, ପଂଚାନନ ଧଳ, ମହିଳା ସଭାନେତ୍ରୀ ଦମୟନ୍ତୀ ସାମଲ, ଅନନ୍ତ କୁମାର ସିଂ ପ୍ରମୁଖ ହଜାର ହଜାର ସଂଖ୍ୟାରେ କର୍ମୀମାନେ ପାଛୋଟି ଆଣିଥିଲେ । ଏହି ଅବସରରେ ବଡଚଣା ଠାରେ ପ୍ରଜାପିତା ବ୍ରହ୍ମାକୁମାରୀ ଈଶ୍ୱରୀୟ ବିଦ୍ୟାଳୟ, ଚଣ୍ଡିଖୋଲ ପ୍ରେସକ୍ଳବ, ଚଣ୍ଡିଖୋଲ ଅସ୍ଥାୟୀ ବ୍ୟବସାୟୀ ସଂଘ ପକ୍ଷରୁ ସଭାପତି ମହେଶ୍ୱର ବଳ, ସଂପାଦକ ସଞ୍ଜୟ ସ୍ୱାଇଁ, ସହ ସଂପାଦକ ପ୍ରସନ୍ନ ସାହୁ, କୋଷାଧ୍ୟକ୍ଷ ହେମନ୍ତ ମାହାଲା, ବସ ମାଲିକ ସଂଘର ସଭାପତି ଅଧ୍ୟାପକ ସୁକାନ୍ତ ରାଉତ,ଟ୍ରକ ମାଲିକ ସଂଘ ସଭାପତି ସନ୍ତୋଷ କୁମାର ରାଉତ, ପ୍ରାଥମିକ ବିଦ୍ୟାଳୟ ଶିକ୍ଷକ ସଂଘ ତରଫରୁ ପୁଷ୍ପଗୁଛ ଦିଆଯାଇ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧିତ କରାଯାଇଥିଲା । ଶେଷରେ ପୂଜାର୍ଚ୍ଚନା ସାରି ମହାବିନାୟକ ପୀଠରୁ ଚଣ୍ଡିଖୋଲସ୍ଥିତ ବିଜୁ ଜନତା ଦଳ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ପରିସରକୁ ଆସିଥିଲେ ।  ପହଂଚିବା ପରେ ଦଳୀୟ କର୍ମୀ, ସରପଂଚ, ସମିତିସଭ୍ୟ ଓ ଜିଲା ପରିଷଦ ସଭ୍ୟମାନେ ସ୍ୱାଗ୍ତ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧନା ଜଣାଇଥିଲେ । ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About Author

admin

admin

Related Articles

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment

two × 1 =

Polls

ଭାରତରେ ବିମୁଦ୍ରାକରଣ ଯୋଗୁ ସାଧାରଣ ଲୋକେ ହଇରାଣ ହେଉଛନ୍ତି କି ?

View Results

Loading ... Loading ...