ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ କେନ୍ଦ୍ର ପରିଦର୍ଶନ

ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ କେନ୍ଦ୍ର ପରିଦର୍ଶନ

ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ କେନ୍ଦ୍ର ପରିଦର୍ଶନ
May 15
21:11 2017

ତାରପୁର, ୧୫/୦୫/୨୦୧୭( ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର) – ରାଜ୍ୟ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ , ପରିବାର କଲ୍ୟାଣ ଓ ଆଇନ୍ ମନ୍ତ୍ରୀ ଶ୍ରୀ ପ୍ରତାପ ଜେନା ଆଜି ଅପରାହ୍ନରେ  ଅଚାନକ ରଘୁନାଥପୁର ଗୋଷ୍ଠି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ କେନ୍ଦ୍ରକୁ  ପରିଦର୍ଶନରେ ଆସିଥିଲେ ।  ଏହି ଅବସରରେ  କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅନୁପସ୍ଥିତ ଥିବା ଭବାନୀ ଚରଣ ପ୍ରଧାନ ଓ ପ୍ରଦୀପ ଦାସ , କୁକର୍ ସବିତା ସିହ୍ନା ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ କେନ୍ଦ୍ରରେ ଅନୁପ୍ଥିତ ଥିବାରୁ ତାଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରିବା ପାଇଁ ସିଡ଼ିଏମଓ ଶରତ ସାହୁଙ୍କୁ ନିର୍ଦ୍ଧେଶ ଦେଇଥିଲେ । ମେଡ଼ିକାଲ ରେ ଔଷଧ ଷ୍ଟକ ଥିବା ସତ୍ୱେ ରୋଗୀଙ୍କୁ ବାହାରୁ ଔଷଧ କିଣିବା ପାଇଁ କୁହାଯାଉଥିବାରୁ ମନ୍ତ୍ରୀ ବିରକ୍ତି ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ । ୪୦ ମିନିଟ୍ ଧରି ରହଣି ମଧ୍ୟରେ  ଡ଼ାକ୍ତର ରେଜିଷ୍ଟର ନଦେଖାଇବାରୁ ଡ଼ାକ୍ତରଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟଧାରା ପ୍ରତି ଅଙ୍ଗୁଳି ନିର୍ଦ୍ଧେଶ କରିବା ସହ ମେଡ଼ିକାଲ ଅଫିସର  ରଶ୍ମିରଂଜନ ବେହେରାଙ୍କ ଉପରେ ଅସନ୍ତୋଷ ବ୍ୟକ୍ତ କରିଥିଲେ ।  ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଅଚାନକ ପରିଦର୍ଶନରେ ମେଡ଼ିକାଲର ସମସ୍ତ କର୍ମଚାରୀମାନେ ଏକ ପ୍ରକାର ଛାନିଆ ହୋଇଯାଇଥିଲେ ।  କେତେକ କର୍ମଚାରୀ  ମନ୍ତ୍ରୀ ଆସିଥିବା ଖବର ପାଇ  ତୁରନ୍ତ ଆସି ମେଡ଼ିକାଲରେ  ପହଂଚି ଯାଇଥିଲେ ।  ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ମନ୍ତ୍ରୀ ଶ୍ରୀ ଜେନା ଗୋଷ୍ଠି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ କେନ୍ଦ୍ରର କାର୍ଯ୍ୟଧାରା ପ୍ରତି  ବିମୁଖ ହୋଇ ପଡ଼ିଥିଲେ । ଲାବ୍ରୋଟୋରିରେ  ଅଳ୍ପ ସଂଖ୍ୟକ ଇନଭେଷ୍ଟିଗେସନ୍ ହେଉଥିବା ଦେଖି ସିଡ଼ିଏମଓ ସାହୁଙ୍କ ଠାରୁ  ସ୍ପଷ୍ଟକରଣ ଚାହିଁଥିଲେ ।  କଟକ- ପାରାଦ୍ୱୀପ ରାସ୍ତାରେ ରଘୁନାଥପୁର ମେଡ଼ିକାଲର ଆବଶ୍ୟକତାକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ସଦାସର୍ବଦା ସମସ୍ତ କର୍ମଚାରୀ ତପôର ରହିବା ସହ ପ୍ରତ୍ୟେକ ରୋଗୀଙ୍କୁ ନିରାମୟ ଔଷଧ ଦେବା ପାଇଁ ତାଗିଦ କରିଥିଲେ ।  ସିଡ଼ିଏମଓ ଏକ ଜରୁରି ବୈଠକ ଡ଼ାକି  ଆସନ୍ତା ୭ ଦିନ ମଧ୍ୟରେ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅନୁପସ୍ଥିତ ଥିବା ୩ ଜଣ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ କି କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରାଗଲା ସେ ସମ୍ପର୍କରେ ଅବଗତ କରିବା ପାଇଁ ସିଡ଼ିଏମଓ ଶ୍ରୀ ସାହୁଙ୍କୁ ନିର୍ଦ୍ଧେଶ ଦେଇଥିଲେ । ଏହି ଅବସରରେ ସାଂସଦ ଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତିନିଧି ଅନ୍ତର୍ଯ୍ୟାମୀ ରାଉତଙ୍କ ସମେତ  ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ପଦବୀ ସମ୍ପନ୍ନ ବ୍ୟକ୍ତି ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ ।  ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About Author

admin

admin

Related Articles

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment

twenty − 7 =

Polls

ଭାରତରେ ବିମୁଦ୍ରାକରଣ ଯୋଗୁ ସାଧାରଣ ଲୋକେ ହଇରାଣ ହେଉଛନ୍ତି କି ?

View Results

Loading ... Loading ...