ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

ସଂକ୍ଷେପରେ ତାଜା ଖବର : ଦୋକାନ ଉପରକୁ ମାଡ଼ିଗଲା ଟ୍ରକ୍ – ୧ ମୃତ ୧ ଗୁରୁତର ଆହତ

 Current News

ସଂକ୍ଷେପରେ ତାଜା ଖବର : ଦୋକାନ ଉପରକୁ ମାଡ଼ିଗଲା ଟ୍ରକ୍ – ୧ ମୃତ ୧ ଗୁରୁତର ଆହତ

ସଂକ୍ଷେପରେ ତାଜା ଖବର : ଦୋକାନ  ଉପରକୁ ମାଡ଼ିଗଲା ଟ୍ରକ୍ – ୧ ମୃତ ୧ ଗୁରୁତର ଆହତ
May 14
11:23 2017

ରଘୁନାଥପୁର, ୧୪/୦୫/୨୦୧୭(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର) – ରଘୁନାଥପୁର ବଜରର ଏକ ଫଳ ଦୋକାନ ଉପରକୁ ଏକ ଟ୍ରକ୍ ମାଡ଼ିଯିବା ଫଳରେ ଜଣେ ମୃତ୍ୟୁ ବରଣ କରିଥିବାବେଳେ  ୩ ଜଣ ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି । ମିଳିଥିବା ତାଜା ଖବର ଅନୁସାରେ ଏକ ଟ୍ରକ୍ ରଘୁନାଥପୁର ବଜାରରେ ଥିବା ଏକ ଫଳ ଦୋକାନ ଉପରକୁ ମାଡ଼ି ଯାଇଥିଲା । ଫଳରେ ପାଖରେ ଥିବା ଏକ ଚା ଦୋକାନୀ ଉପରେ ଟ୍ରକ୍ ଚଢ଼ିଯିବାରୁ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ସେ ମୃତ୍ୟୁ ବରଣ କରିଛନ୍ତି । ରଘୁନାଥପୁର ନିକଟ ଜଗନ୍ନାଥପୁର ବାଗସାହିର ରଶ୍ମିତା ରାଉତ  ମୃତ୍ୟୁ ବରଣ କରିଛନ୍ତି । ରେଡକ୍ରସ ପକ୍ଷରୁ ରଶ୍ମିତାଙ୍କ ପରିବାରକୁ ୧୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ଦିଆଯିବା ପାଇଁ ପ୍ରତିଶୃତି ଦେବା ପରେ ରାସ୍ତା ଅବରୋଧ ହଟିଛି । ଗୁରୁତର ଆହତ ଙ୍କ ନାମ ମହେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନ । ତାଙ୍କୁ କଟକ ସ୍ଥାନାନ୍ତରିତ କରାଯାଇଛି । ରଘୁନାଥପୁର ପୁଲିସ୍ ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟାଇଥିବା ଟ୍ରକ୍ କୁ ଜବତ କରିବା ସହିତ ଚାଳକ କୁ ଅଟକ ରଖିଛନ୍ତି । ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାରRaghunathpur Rasta Roko

About Author

admin

admin

Related Articles

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment

5 + 11 =