ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

ଭୁବନେଶ୍ୱରେ ବିଜେପିର ଜନଅଦାଲତରେ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ

 Breaking News
 • ସଂକ୍ଷେପରେ ତାଜା ଖବର : ପତ୍ନୀକୁ କିରୋସିନୀ ଢ଼ାଳି ପୋଡ଼ି ମାରିଦେଲା ସ୍ୱାମୀ   ଆନନ୍ଦପୁର,୧୮/୦୬/୨୦୧୯ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ପତ୍ନୀକୁ କିରୋସିନୀ ଢ଼ାଳି ପୋଡ଼ି ମାରିଦେଲା ସ୍ୱାମୀ । ଏଭଳି ଘଟଣା ଘଟିଛି ମହୁଲଡ଼ିହା ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ କୋଇଲିପାଳ ଗାଁ ରେ । ଗତକାଲି ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ପ୍ରଫୁଲ ନାଏକ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଲିଜା ଦେହରେ...
 • ସଂକ୍ଷେପରେ ତାଜା ଖବର : ଦେଢ଼କୋଟି ଟଙ୍କାର ବ୍ରାଉନସୁଗାର ଜବତ – ୪ ଗିରଫ ବାଲେଶ୍ୱର,୧୮/୦୬/୨୦୧୯ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ଅବକାରୀ ବିଭାଗର ଭ୍ରାମ୍ୟମାଣ ସ୍କ୍ୱାର୍ଡ଼ ଓ ସହଦେବଖୁଂଟା ପୋଲିସ୍ ଚଢ଼ାଉ କରି ଫୁଲାରୀପଚା ଛକ ରୁ ଦେଢ଼କେଜି ଓଜନର ବ୍ରାଉନସୁଗାର ଜବତ କରିଛନ୍ତି । ସମ୍ପୃକ୍ତ ୪ ଜଣଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଗିରଫ କରିଛନ୍ତି । ଜବତ ବ୍ରାଉନସୁଗାରର...
 • ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ୨ ଯୁବକ ମୃତ ପଟ୍ଟାମୁଣ୍ଡାଇ, ୧୮/୦୬/୨୦୧୯ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)-ପଟ୍ଟାମୁଣ୍ଡାଇ ପୌରାଂଚଳ ଅନ୍ତର୍ଗତ ଚୂନଢିଅ ଠାରେ ଏସଡ଼ିପିଓ ଅଫିସ ନିକଟରେ ସୋମବାର ରାତି ପ୍ରାୟ ସାଢ଼େ ୯ଟାରେ ଏକ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ୨ଜଣ ଯୁବକଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି । ପଟ୍ଟାମୁଣ୍ଡାଇ ପୁଲିସ ପହଂଚି ଦୁର୍ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ...
 • ସ୍ନାନବେଦୀରେ ଶ୍ରୀବଳଦେବଜୀଉଙ୍କ ହାତୀବେଶ କେନ୍ଦ୍ରାପଡା, ୧୮/୦୬/୨୦୧୯ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ଶ୍ରୀ ବଳଦେବଜୀଉ, ସୁଭଦ୍ରା ଏବଂ ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କୁ ସ୍ନାନ ପୂର୍ଣ୍ଣିମାରେ ମନ୍ଦିର ଭିତରୁ ସ୍ନାନବେଦୀକୁ ଅଣାଯାଇଥିଲା । ଏହି ଉପଲକ୍ଷେ ରବିବାର ରାତି ୧୨ଟାରେ ସେନାପଟ୍ଟା ଓ ସକାଳ ୫ଟାରେ ପୁଷ୍ପାଞ୍ଜଳି ଦିଆଯାଇ ୭ଟାରେ ଧାଡି ପହଁଣ୍ଡିରେ...
 • ଲକ୍ଷ୍ମୀନାରାୟଣଙ୍କ ଆଶ୍ରମରେ ଦେବ ସ୍ନାନ ପୂର୍ଣ୍ଣିମା ପାଟକୁରା  ୧୮/୦୬/୨୦୧୯ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)-ଦଶମୌଜିସ୍ଥିତ ଆଶ୍ରମବାଲିକୁଦା ଠାରେ ନାମାଚାର୍ଯ୍ୟ ବାୟାବାବାଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପରିଚାଳିତ ଶ୍ରୀ ଶ୍ରୀ ଲକ୍ଷ୍ମୀନାରାୟଣଙ୍କ ଆଶ୍ରମରେ ସୋମବାର ପାରମ୍ପାରିକ ଭାବରେ ଦେବ ସ୍ନାନ ପୂର୍ଣ୍ଣିମା ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି । ଆଶ୍ରମରେ ଥିବା ଶ୍ରୀ ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ମନ୍ଦିରର ଗର୍ଭଗୃହରୁ ଶ୍ରୀ...
ଭୁବନେଶ୍ୱରେ ବିଜେପିର ଜନଅଦାଲତରେ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ
February 18
07:14 2019

ବିନ୍ଦୁ ସାଗର ପାଣିକୁ ସଫା କରିପାରିନଥିବା ନବୀନ ବାବୁ ରାଜ୍ୟର ମା’ ମାଉସୀଙ୍କୁ କିପରି ଶୁଦ୍ଧ ପାନୀୟ ଜଳ ଯୋଗାଇବେ – ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନ
                 ବିଚାରପତିଙ୍କ ରାୟ ରାଜ୍ୟ ସରକାର ବଦଳିବା ଦରକାର
ଭୁବନେଶ୍ୱର,୧୮/୦୨/୨୦୧୯ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)-ବିନ୍ଦୁ ସାଗର ପାଣିକୁ ସଫା କରିପାରିନଥିବା ନବୀନ ବାବୁ ରାଜ୍ୟର ମାଆ ମାଉସୀଙ୍କୁ କିପରି ଶୁଦ୍ଧ ପାନୀୟ ଜଳ ଯୋଗାଇବେ ବୋଲି ଭୁବନେଶ୍ୱର ଠାରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ଜନ ଅଦାଲତରେ ଯୋଗ ଦେଇ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନ ।
କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ଶ୍ରୀ ପ୍ରଧାନ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଯେ ଦିଲ୍ଲୀରେ କୋର୍ଟଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଧେଶରେ ସିଏନଜି ବସ୍ ମାତ୍ର ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ସିଏନ୍ଜି ଯୋଗାଇବା ପରେ ଲାଂଚ ପାଇଁ ଡିଜେଲ ବସ ଚଲଉଛି ବିଜେଡି ସରକାର । ହକି ବିଶ୍ୱକପ୍ ଆୟୋଜନ କରି ଓଡିଶାର କରଦାତାଙ୍କ ଅର୍ଥରେ କୋଟିକୋଟି ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ କରାଯାଇଛି । ମାତ୍ର ସାଲିଆ ସାହୀରେ ପକ୍କା ଘର ପାଇଁ ତକ୍ରାଳୀନ ନଗର ଉନ୍ନୟନ ମନ୍ତ୍ରୀ ଭେଙ୍କୟା ନାୟୁଡୁଙ୍କ ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ସତ୍ୱେ ଜମି ପଟ୍ଟା ନଦେଇ ରାଜ୍ୟ ସରକାର କାହିଁକି ଅସହଯୋଗ କରୁଛନ୍ତି ବୋଲି ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଶ୍ରୀ ପ୍ରଧାନ ।Jana ADALATA 1
ଅପରାଧିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଲିପ୍ତ ଭୁବନେଶ୍ୱର ମେୟରଙ୍କୁ ସୁରକ୍ଷା ଦେଇ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ରାଜଧାନୀବାସୀଙ୍କୁ ଅପମାନିତ କରିଛନ୍ତି ବୋଲି ଶ୍ରୀ ପ୍ରଧାନ କହିଛନ୍ତି । ଖୋର୍ଦ୍ଧାର ବରୁଣେଇ ପାହାଡ ତଳେ ପାଇକ ବିଦ୍ରୋହର ସ୍ମାରକୀ ପାଇଁ ଜମି ଯୋଗାଇଦେବା ପାଇଁ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ସତ୍ୱେ କାହିଁକି ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନିଜ ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ପୂରଣ କରୁନାହାନ୍ତି ବୋଲି ପ୍ରଶ୍ନ ପଚାରିଛନ୍ତି କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ଶ୍ରୀ ପ୍ରଧାନ । ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About Author

admin

admin

Related Articles

2 Comments

 1. BestNydia
  BestNydia February 21, 15:04

  I have noticed you don’t monetize your website, don’t waste your traffic, you
  can earn extra bucks every month. If you want to read about this method, simply search in gooogle:
  dracko’s tricks

  Reply to this comment

Write a Comment