ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

ଦୁଇଟି ହତ୍ୟା ଘଟଣାର ରାୟ ପ୍ରକାଶ : ଅଭିଯୁକ୍ତମାନଙ୍କୁ ଆଜୀବନ ସଶ୍ରମ କାରାଦଣ୍ଡ

ଦୁଇଟି ହତ୍ୟା ଘଟଣାର ରାୟ ପ୍ରକାଶ : ଅଭିଯୁକ୍ତମାନଙ୍କୁ ଆଜୀବନ ସଶ୍ରମ କାରାଦଣ୍ଡ

ଦୁଇଟି ହତ୍ୟା ଘଟଣାର ରାୟ ପ୍ରକାଶ : ଅଭିଯୁକ୍ତମାନଙ୍କୁ ଆଜୀବନ ସଶ୍ରମ କାରାଦଣ୍ଡ
April 20
11:51 2017

ରାଉରକେଲା/ସୁନ୍ଦରଗଡ, ୨୦/୦୪/୨୦୧୭(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର) –ରାଉରକେଲା ଏବଂ ସୁନ୍ଦରଗଡ ପୁଲିସ ଜିଲ୍ଲା ଅଂଚଳରେ ଥିବା ଦୁଇଟି ଥାନା ଅଂଚଳରେ ଗତ ଦିନରେ ହୋଇଯାଇଥିବା ଦୁଇଟି ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡର ବିଚାର କରି ମାନ୍ୟବର ବିଚାରପତି ପ୍ରାୟ ୪ଜଣଙ୍କୁ ଆଜୀବନ କାରାଦଣ୍ଡରେ ଦଣ୍ଡିତ କରିବା ସହିତ ନଗଦ ଟଙ୍କା ଜୋରିମାନା ଆକାରରେ ଦେବା ପାଇଁ ନିର୍ଦ୍ଧେଶ ଦେଇଥିବାବେଳେ ଏହି ୨ଟି ଘଟଣାରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଥିବା ଅନ୍ୟ ୫ଜଣଙ୍କୁ ନିର୍ଦ୍ଧୋଷରେ ଖଲାସ କରିଥିବା ଣାପଡିଛି ।Order Order 2

ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ଗତ ୧୫/୬/ ୨୦୧୫ରେ ରଘୁନାଥପାଲ୍ଲୀ ଥାନା ଅଂଚଳର ଦେଓଗାଁ ଠାରେ ହୋଇଥିବା ଆନନ୍ଦ ପଣ୍ଡା ନାମକ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିର ହତ୍ୟା ମାମଲାରେ ଜଡିତ ମହେଶ ଗୋପ ଏବଂ ରବି ନାୟାରଙ୍କୁ ମାନ୍ୟବର ଅଦାଲତ ଆଜୀବନ କାରାଦଣ୍ଡରେ ଦଣ୍ଡିତ କରିଥିବାବେଳେ ଏହି ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଥିବା ମନୋଜ ଗୁପ୍ତା ଏବଂ ଜନସନ୍ ମୁଣ୍ଡାଙ୍କୁ ନିର୍ଦ୍ଧୋଷରେ ଖଲାସ କରିଥିବା ଜଣାପଡିଛି । ସେହିପରି ସୁନ୍ଦରଗଡ ପୁଲିସ ଜିଲ୍ଲା ଅଧିନରେ ଥିବା ଧାରୁଆଡିହି ଥାନାର ଡୁଡୁକି ଅଞ୍ଚଳରେ ଗତ ୨/୬/ ୨୦୧୩ ରେ ହୋଇଥିବା ଦେବାନନ୍ଦ ନାମକ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ହତ୍ୟାରେ ସମ୍ପୃକ୍ତ ଥିବା ଭାଗିରଥି କିଷାନ ଏବଂ ଦାଶରଥି କିଷାନ ସମେତ ୨ଜଣଙ୍କୁ ଦୋଷୀ ସାବ୍ୟସ୍ତ କରି ଆଜୀବନ କାରାଦଣ୍ଡ ସହିତ ନଗଦ ୨୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ଜୋରିମାନା ଦେବା , ଜୋରିମାନା ଅନାଦେୟ ଅଧିକ ୧ ବର୍ଷ ଜେଲ ଦଣ୍ଡ ଭୋଗିବା ପାଇଁ ନିର୍ଦ୍ଧେଶ ଦେଇଥିବାବେଳେ ଏହି ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡରେ ସମ୍ପୃକ୍ତ ଥିବା ଅଭିଯୋଗରେ ଜେଲ୍ରେ ଥିବା ଉଦିଆ କିଷାନ, ରାୟମତି କିଷାନ ଏବଂ ପଂଚାନନ କିଷାନ ସମେତ ଅନ୍ୟ ୩ଜଣଙ୍କୁ ନିର୍ଦ୍ଧୋଷରେ ଖଲାସ କରିଥିବା ଜଣାପଡିଛି । ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାରOrder Order 1

About Author

admin

admin

Related Articles

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment

sixteen + 16 =

Polls

ଭାରତରେ ବିମୁଦ୍ରାକରଣ ଯୋଗୁ ସାଧାରଣ ଲୋକେ ହଇରାଣ ହେଉଛନ୍ତି କି ?

View Results

Loading ... Loading ...