ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

ପ୍ରତି ରବିବାର ବନ୍ଦ ହେବ ପେଟ୍ରୋଲ ପମ୍ପ ମେଁ ୧୦ରୁ

ପ୍ରତି ରବିବାର ବନ୍ଦ ହେବ ପେଟ୍ରୋଲ ପମ୍ପ ମେଁ ୧୦ରୁ

ପ୍ରତି ରବିବାର ବନ୍ଦ ହେବ ପେଟ୍ରୋଲ ପମ୍ପ ମେଁ ୧୦ରୁ
April 12
16:18 2017

OS Red Logoନୂଆଦିଲ୍ଲୀ/ ଭୁବନେଶ୍ୱର, ୧୨/୦୪/୨୦୧୭ ( ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ଆସନ୍ତା ମେଁ ୧୦ ତାରିଖଠାରୁ ପ୍ରତି ରବିବାର ଦେଶର ସମସ୍ତ ପେଟ୍ରୋଲ ପମ୍ପ ବନ୍ଦ ରଖିବାକୁ ପେଟ୍ରୋଲ ପମ୍ପ ମାଲିକମାନେ ଧମକ ଦେଇଛନ୍ତି  । ଯଦି ସେମାନଙ୍କ କମିଶନ ସଂପର୍କିତ ଦାବି ପୂରଣ ନହୁଏ ତେବେ ସେମାନେ ଆନ୍ଦୋଳନାତ୍ମକ ପଦକ୍ଷେପ ନେବେ ବୋଲି ଚେତାବନୀ ଦେଇଛନ୍ତି  । ମେଁ ୧୦ ତାରିଖ ପରଠାରୁ ଦିନକୁ ୮ ଘଂଟା କାର୍ଯ୍ୟ କରିବେ ବୋଲି ପେଟ୍ରୋଲ ପମ୍ପ ମାଲିକମାନେ କହିଛନ୍ତି  । ତୈଳ କମ୍ପାନୀ ଓ ଡିଲରମାନଙ୍କ ଦାବି ପୂରଣ ନ କରିବାରୁ ସିପିଆଇ ପିଡି ଏହି ନିଷ୍ପତିି ନେଇଛି  । ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About Author

admin

admin

Related Articles

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment

six − 6 =