ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

ତାଳଚେରର ବିଜୁ ବେହେରାଙ୍କୁ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କ ରେଡ୍କ୍ରସ ସହାୟତା

ତାଳଚେରର ବିଜୁ ବେହେରାଙ୍କୁ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କ ରେଡ୍କ୍ରସ ସହାୟତା

August 12
19:29 2017

ତାଳଚେର, ୧୨/୦୮/୨୦୧୭ ( ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର /ପ୍ରିୟମାଧବ ଦାସ)-ତାଳଚେର ବ୍ଳକ ଘଂଟପଡା ଗ୍ରାମର ବିଜୁ ବେହେରା (୩୫) ଦୀର୍ଘ ମାସ ହେବ ଫୁସ୍ଫୁସ୍ ରୋଗରେ  ପୀଡିତ ଥିବାରୁ ଅନୁଗୋଳ ଜିଲ୍ଲା ରେଡ୍କ୍ରସ ପକ୍ଷରୁ ଜିଲ୍ଳାପାଳ ଅନିଲ୍ କୁମାର ସାମଲ ୧୦ ହଜାର ଟଙ୍କା  ସହାୟତା ପ୍ରଦାନ କରିଛନ୍ତି । ଉନ୍ନତ ମାନର ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ଏହି ସହାୟତା ବିଜୁଙ୍କ ମାଆ ଦୁତୀ ବେହରାଙ୍କୁ ପ୍ରଦାନ କରାଯିବା ସହ ତାଙ୍କୁ ତୁରନ୍ତ କଟକ ମେଡିକାଲ ରେ ଚିକିତ୍ସା କରିବା ପାଇଁ ଜିଲ୍ଲାପାଳ ନିର୍ଦ୍ଧେଶ ଦେଇଛନ୍ତି । ଶ୍ରୀ ବେହେରା ଜଣେ ଦିନ ମଜୁରୀଆ ହୋଇଥିବାରୁ ସେ ପରିବାରର ଏକମାତ୍ର ରୋଜଗାରକ୍ଷମ ବ୍ୟକ୍ତି ଥିଲେ । ଦୀର୍ଘ ୮ ମାସ ହେବ ସେ ଏହି ରୋଗରେ ଆକ୍ରାନ୍ତ ହୋଇ ଅର୍ଥ ଅଭାବରୁ ଘରେ ପଡିରହିଥିଲେ । ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ବିଜୁ ବେହେରାଙ୍କ ମାଆ ଦୁତୀ ବେହେରା ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ରିଲିଫ୍ ପାଣ୍ଠିରୁ ସହାୟତା ପାଇଁ ତାଳଚେର ଉପଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ଲିଖିତ ଭାବେ ଜଣାଇଥିଲେ । ପରେ ତାଳଚେର ଉପଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କ ଅନୁମୋଦନ କ୍ରମେ ଜିଲ୍ଲାପାଳ ଏହି ସହାୟତା ପ୍ରଦାନ କରିଥିଲେ । ଅନୁଗୋଳ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ଏହି ସହାୟତା ପ୍ରଦାନ ବେଳେ ତାଳଚେର ଉପଜିଲ୍ଲାପାଳ ମିହିର ପ୍ରସାଦ ମହାନ୍ତି ଓ ସମାଜସେବୀ କ୍ଷୀରୋଦ ସାହୁ  ପ୍ରମୁଖ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ । ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର
Talcher

About Author

admin

admin

Related Articles

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment

18 − five =

Polls

ଭାରତରେ ବିମୁଦ୍ରାକରଣ ଯୋଗୁ ସାଧାରଣ ଲୋକେ ହଇରାଣ ହେଉଛନ୍ତି କି ?

View Results

Loading ... Loading ...