ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

ସ୍ୱାଧିନତା ଦିବସ ପାଳନ ପାଇର୍ ପ୍ରସ୍ତୁତି ବୈଠକ

ସ୍ୱାଧିନତା ଦିବସ ପାଳନ ପାଇର୍ ପ୍ରସ୍ତୁତି ବୈଠକ

August 12
06:19 2017

ପାଟକୁରା,୧୨/୦୮/୨୦୧୭ ( ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)-  ପାଟକୁରାସ୍ଥିତ ‘ପାଟକୁରା ଆଂଚଳିକ ଶାନ୍ତି କମିଟ୍ ଅଫିସ୍’ରେ ପ୍ରତିବର୍ଷ ପରି ଚଳିତ ବର୍ଷ ମଧ୍ୟ ସ୍ୱାଧିନତା ଦିବସ ପାଳନ କରାଯିବା ପାଇଁ ଶାନ୍ତି କମିଟ୍ ର ସଭାପତି  ଶେଖ୍ ଫଜୁଲ୍ ହକ୍ଙ୍କ ସଭାପତିତ୍ୱରେ ଏକ ପ୍ରସ୍ତୁତି ବୈଠକ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି । ଶାନ୍ତି କମିଟ୍ ପକ୍ଷରୁ ଅଫିସ୍ ଆଗରେ ସକାଳ ୭ଟାରେ ଜାତିୟ ପତାକା ଉତୋଳନ କରାଯିବା ଓ ପୂର୍ବ ବର୍ଷ ଭଳି ଚଳିତ ବର୍ଷ ମଧ୍ୟ ଏହି ଉତ୍ସବରେ ଶାନ୍ତି କମିଟ୍ ର ସଦସ୍ୟ ଓ ଜନସାଧାରଣ ଯୋଗ ଦେବା ଉପରେ ଆଲୋଚନା କରାଯାଇଥିଲା । ଏହି ପ୍ରସ୍ୁତି ବୈଠକରେ ନିରଞ୍ଜନ ବାରିକ୍, ଧୂଳମଣୀ ମହାରଣା, ବିଦୂର ଚନ୍ଦ୍ର ବେହେରା, ଓ ପଙ୍କଜ କୁମାର ନନ୍ଦୀ ପ୍ରମୁଖ ଉପସ୍ଥିତ ରହି ଆଲୋଚନାରେ ଭାଗ ନେଇଥିଲେ । ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About Author

admin

admin

Related Articles

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment

nine − eight =