ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

Archive

ସମ୍ଭାବ୍ୟ ବାତ୍ୟା ‘ଫନି’ର ମୁକାବିଲା ନିମନ୍ତେ ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରଶାସନର ପ୍ରସ୍ତୁତି ବୈଠକ

ଜଗତସିଂହପୁର,୩୦/୦୪/୨୦୧୯ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର/ଲିଲନ ପ୍ରଭା ପାଢୀ)- ଜଗତସିଂହପୁର ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କ ସଦଭାବନା ସଭାଗୃହ ଠାରେ ସମ୍ଭାବ୍ୟ ସାମୁଦ୍ରିକ ଝଡ ‘ଫନି’ରସଫଳ ମୁକାବିଲା ନିମନ୍ତେ ଜିଲ୍ଲାପ୍ରଶାସନ ର ଏକ ପ୍ରସ୍ତୁତି ବୈଠକ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି । ବୈଠକରେ ଜିଲ୍ଲାପାଳ ଗୁହାପୁନମ୍ ତାପସ କୁମାର ଅଧ୍ୟକ୍ଷତା

0 comment Read Full Article

ଗଡକୁଜଙ୍ଗ ନୋଳିଆସାହି ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ନେଇ ଏସ.ପି ଙ୍କ ପ୍ରେସମିଟ

                                                                                     ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡର ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ୍ ଜଗତସିଂହପୁର,୩୦/୦୪/୨୦୧୯ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର/ଲିଲନ ପ୍ରଭା ପାଢୀ)- ବାଲିକୁଦା -ଏରସମା ନିର୍ବାଚନ ମଣ୍ଡଲୀରେ ନୂଆଗାଁ

0 comment Read Full Article

କାଜୁ ତୋଳାକୁ କେନ୍ଦ୍ର କରି ଆକ୍ରମଣ ନେଇ ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ

ଜଗତସିଂହପୁର,୩୦/୦୪/୨୦୧୯ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର/ଲିଲନ ପ୍ରଭା ପାଢୀ)- ଜଗତସିଂହପୁର ଜିଲ୍ଲା ବାଲିକୁଦା ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ କେଉପଡା ଗ୍ରାମର ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କୁ ଓ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ମରଣାତ୍ମକ ଆକ୍ରମଣ ହୋଇଥିବା ନେଇ ବାଲିକୁଦା ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । ଅଭିଯୋଗକାରୀ କୁନି ସେଠୀ ଅଭିଯୋଗରେ

0 comment Read Full Article

ବ୍ରେନ୍ସ କମ୍ପ୍ୟୁଟର ପକ୍ଷରୁ ଜଳଛତ୍ର

ଜଗତସିଂହପୁର,୩୦/୦୪/୨୦୧୯ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର/ଲିଲନ ପ୍ରଭା ପାଢୀ)- ରଘୁନାଥପୁର ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ଜଗନ୍ନାଥପୁର କଟକ-ପାରାଦ୍ୱୀପ ରାସ୍ତାର ମହେନ୍ଦ୍ର ସାହୁ ଛକ ନିକଟରେ ଥିବା ବ୍ରେନ୍ସ କମ୍ପ୍ୟୁଟର ପକ୍ଷରୁ ଜଳଛତ୍ର ଖୋଲାଯାଇ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଦହିପାଣି ଯୋଗାଇ ଦିଆଯାଉଛି । ପ୍ରବଳ ରୌଦ୍ରତାପ ଯୋଗୁଁ କଟକ-ପାରାଦ୍ୱୀପ

0 comment Read Full Article

ଜାତୀୟ କବି ବୀରକିଶୋରଙ୍କ ଶ୍ରାଦେ୍ଧାତ୍ସବ

ଜଗତସିଂହପୁର,୩୦/୦୪/୨୦୧୯ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର/ଲିଲନ ପ୍ରଭା ପାଢୀ)- ମହାନ୍ ସ୍ୱାଧିନତା ସଂଗ୍ରାମୀ ରାଜନେତା କବି ବୀରକିଶୋର ଦାସଙ୍କ ୪୬ତମ ଶ୍ରାଦେ୍ଧାତ୍ସବ ଜଗତସିଂହପୁର ସାହିତ୍ୟ ପରିଷଦ ଓ ଜାତୀୟ କବି

0 comment Read Full Article

ଭୋଟକେନ୍ଦ୍ରମାନଙ୍କରେ ଦିବ୍ୟାଙ୍ଗ ଓ ବରିଷ୍ଠ ନାଗରିକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ବ୍ୟବସ୍ଥା

ସାଲେପୁର, ୩୦/୦୪/୨୦୧୯ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର/ଅଭୟ ଜେନା) – ପ୍ରତି ନିର୍ବାଚନ ଅପେକ୍ଷା ଚଳିତ ନିର୍ବାଚନରେ ବହୁମାତ୍ରାରେ ଦିବ୍ୟାଙ୍ଗ ଓ ବରିଷ୍ଠ ନାଗରିକମାନେ ଉତ୍ସାହିତ ହୋଇ ନିଜର ମତଦାନ

0 comment Read Full Article

ପୋଲିସର ମାତ୍ରାଧିକ କାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଗୁ ଭୋଟ ଗ୍ରହଣରେ ବାଧାପ୍ରାପ୍ତ

ସାଲେପୁର, ୩୦/୦୪/୨୦୧୯ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର/ଅଭୟ ଜେନା) – ପୋଲିସର ମାତ୍ରାଧିକ କାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଗୁ ଭୋଟରମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଉତେଜନା । ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ମତଦାନ ବନ୍ଦ ରହିଲା

0 comment Read Full Article

ସାଲେପୁର ବ୍ଲକ୍ର ଏକାଧିକ ବୁଥ୍ରେ ଇ.ଭି.ଏମ୍. ତ୍ରୁଟି ଯୋଗୁଁ ବିଳମ୍ବରେ ମତଦାନ

ସାଲେପୁର,୩୦/୦୪/୨୦୧୯(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର/ଅଭୟ ଜେନା) -ଶେଷପର୍ଯ୍ୟାୟ ନିର୍ବାଚନରେ ସାଲେପୁର ବ୍ଲକ୍ର କେତେକ ସ୍ଥାନରେ ଇ.ଭି.ଏମ୍.ରେ ସାମାନ୍ୟ ତ୍ରୁଟି ଯୋଗୁ ବିଳମ୍ବରେ ମତଦାନ ହୋଇଥିଲା । ପିକୋଳ ପଂଚାୟତର ଚମାରିଗୋଳ

0 comment Read Full Article

ଭୋଟକେନ୍ଦ୍ରକୁ ଆସିଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ସରପଂଚଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଓ ତାଙ୍କ ସହଯୋଗୀ ଆକ୍ରମଣ କରିବା ନେଇ କିଶୋରନଗର ଥାନାରେ ଏତଲା

ସାଲେପୁର, ୩୦/୦୪/୨୦୧୯ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର/ଅଭୟ ଜେନା) -ସାଲେପୁର ବ୍ଲକ୍ର ଦ୍ୱୀପାଂଚଳରେ ଥିବା ରଟିଲୋ ପଂଚାୟତରେ ଜଣେ ଅସୁସ୍ଥ ବ୍ୟକ୍ତି ଭୋଟ ଦେବାକୁ ଆସିଥିବାବେଳେ ଉକ୍ତ ପଂଚାୟତର ସରପଂଚଙ୍କ

0 comment Read Full Article

ସାଲେପୁର ନିର୍ବାଚନ ମଣ୍ଡଳୀରେ କାଁଭାଁ ଗଣ୍ଡଗୋଳକୁ ଛାଡିଦେଲେ ଶାନ୍ତିପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ ମତଦାନ ଶେଷ

ସାଲେପୁର, ୩୦/୦୪/୨୦୧୯ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର/ଅଭୟ ଜେନା) – ସାଲେପୁର ନିର୍ବାଚନ ମଣ୍ଡଳୀରେ କାଁଭାଁ କେତେକ ସ୍ଥାନକୁ ଛାଡିଦେଲେ ସାଲେପୁରର ଅଂଚଳରେ ଭୋଟରମାନେ ଭୋଟ କେନ୍ଦ୍ରକୁ ଯାଇ ନିଜ

0 comment Read Full Article
1 2 3 69