ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

Archive

ଶ୍ରୀ ବଳଦେବଜୀଉଙ୍କୁ ଆର୍ଶିବାଦ ଭିକ୍ଷା କଲେ ବିଜେଡି ଲୋକସଭା ପ୍ରାର୍ଥି ଅନୁଭବ

    ଶ୍ରୀ ବଳଦେବଜୀଉଙ୍କୁ ଆର୍ଶିବାଦ ଭିକ୍ଷା  କଲେ ବିଜେଡି ଲୋକସଭା ପ୍ରାର୍ଥି ଅନୁଭବ

କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ୩୧/୦୩/୨୦୧୯ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)-ଚଳିତ ସାଧାରଣ ନିର୍ବାଚନ ନିମନ୍ତେ କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଲୋକସଭା ଆସନରେ ବିଜେଡି ପକ୍ଷରୁ ପ୍ରାର୍ଥି ହୋଇଥିବା ଚଳଚିତ୍ର ତାରକା ଅନୁଭବ ମହାନ୍ତି ଶନିବାର ସଂନ୍ଧ୍ୟା ପ୍ରାୟ ୬ଟା ସମୟରେ ୫ନମ୍ବର (କ) ଜାତୀୟ ରାଜପଥ ଦେଇ ଛଗରିଆ ରାସ୍ତାରେ

0 comment Read Full Article

ନିର୍ବାଚନ ଦାୟିତ୍ୱରୁ ଅବ୍ୟାହତି ପାଇଁ ଆବେଦନ କରିଥିବା କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପରୀକ୍ଷା ଅନୁଷ୍ଠିତ -୩୭ ସୁସ୍ଥ ଓ ୩୩ ଅସୁସ୍ଥ

କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ୩୧/୦୩/୨୦୧୯ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)-ଆସନ୍ତା ସାଧାରଣ ନିର୍ବାଚନ -୨୦୧୯ ପରିପ୍ରେକ୍ଷୀରେ ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରଶାସନ ପକ୍ଷରୁ ଭୋଟ ଗ୍ରହଣ ନିମନ୍ତେ ଜିଲ୍ଲାର ବିଭିନ୍ନ  ବିଭାଗର କର୍ମଚାରୀମାନଙ୍କୁ ପୋଲିଂ ଓ ପ୍ରିଜାଇଡିଂ ଅଧିକାରୀ ଭାବରେ ନିୟୋଜିତ କରାଯିବାକୁ ସ୍ଥିର କରାଯାଇ ସେମାନଙ୍କୁ ନିର୍ବାଚନ ସମ୍ପର୍କୀୟ

0 comment Read Full Article

ମୁସଲମାନ ସଂପ୍ରଦାୟରୁ ପ୍ରାର୍ଥି ଦିଆନଯିବାରୁ ଓଡିଶା ନଜୱାନ ୟୁନିୟନ ବିଜେଡି ପ୍ରାର୍ଥିଙ୍କୁ ବିରୋଧ କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତି

କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ୩୧/୦୩/୨୦୧୯ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ଓଡିଶା  ନଜୱାନ ୟୁନିୟନ ପକ୍ଷରୁ ରାଜ୍ୟର ବିଧାନସଭା ଓ ଲୋକସଭା ନିର୍ବାଚନରେ ବିଜୁ ଜନତା ଦଳ (ବିଜେଡି)  ପକ୍ଷରୁ ମୁସଲମାନ ସଂପ୍ରଦାୟରୁ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଦେବାକୁ ଗତ ମାସର୍ଚ୍ଚମାସ ୧୫ ତାରିଖରେ  ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକଙ୍କୁ ଭୂବନେଶ୍ୱରସ୍ଥିତ

0 comment Read Full Article

ପୁରୁଣାବସନ୍ତ କୃଷି ସମବାୟ ସମିତି ବାର୍ଷିକ ଅଧିବେଶନ

ତାରପୁର,୩୧/୦୩/୨୦୧୯(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)-ରଘୁନାଥପୁର ଶାଖା କେନ୍ଦ୍ର ସମବାୟ ବ୍ୟାଙ୍କ ଅଧିନରେ ଥିବା ପୁରୁଣାବସନ୍ତ କୃଷି ସମବାୟ ସମିତି ଦେଉଳିସାହିର ବାର୍ଷିକ ଅଧିବେଶନ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇ ଯାଇଛି ।  ସମିତିର ସଭାପତି ସରୋଜ କୁମାର ସାହୁଙ୍କ ଅଧ୍ୟକ୍ଷତାରେ ପୁରୁଣାବସନ୍ତ, ଦେଉଳିସାହି, ଗହ୍ମାପୁର, ବାଲଂଶା ରାଜସ୍ୱ

0 comment Read Full Article

ଛପଡ଼ା ରେ ଭାଜପା ର କର୍ମୀ ସମ୍ମିଳନୀ

    ଛପଡ଼ା ରେ ଭାଜପା ର କର୍ମୀ ସମ୍ମିଳନୀ

ତାରପୁର,୩୧/୦୩/୨୦୧୯(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)-ରଘୁନାଥପୁର ବ୍ଲକ୍ ଜଇପୁର ମଣ୍ଡଳ ଛପଡ଼ା ପଂଚାୟତରେ ଭାଜପା ପକ୍ଷରୁ କର୍ମୀ ସମ୍ମିଳନୀ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇ ଯାଇଛି । ତିର୍ତୋଲ ନିର୍ବାଚନ ମଣ୍ଡଳୀ ସଂଯୋଜକ ଦିଲିପ

0 comment Read Full Article

ଉକ୍ରଳୀୟ ସନାତନ ଧର୍ମ ପରିଷଦର କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ସନ୍ଥ ସମ୍ମିଳନୀ ଅନୁଷ୍ଠିତ

    ଉକ୍ରଳୀୟ ସନାତନ ଧର୍ମ ପରିଷଦର କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ସନ୍ଥ ସମ୍ମିଳନୀ ଅନୁଷ୍ଠିତ

         ନବୀନବାବୁଙ୍କ ଶାସନଧାରାକୁ ସମ୍ମିଳନୀରେ ଭୂୟସୀ ପ୍ରଶଂସା ଭୁବନେଶ୍ୱର,୩୧/୦୩/୨୦୧୯(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର ) : ଉକ୍ରଳୀୟ ସନାତନ ଧର୍ମ ପରିଷଦର କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ସନ୍ଥ ସମ୍ମିଳନୀ ଆଜି ଇନ୍ଷ୍ଟିଚୁ୍ୟଟ୍ ଅଫ୍

0 comment Read Full Article

ଚିତ୍ରୋପôଳା ବଜାର କମିଟିର ସାଧାରଣ ପରିଷଦ ବୈଠକ

ପାଟକୁରା, ୩୧/୦୩/୨୦୧୯ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ଗରଦପୁର ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ନୂଆପଡା ଠାରେ ଥିବା ‘ଚିତ୍ରୋପôଳା ବଜାର କମିଟି ପକ୍ଷରୁ ଚଳିତ ବର୍ଷର ୨ୟ ବାର୍ଷିକ ସାଧାରଣ ଅଧିବେଶନ

0 comment Read Full Article

ଆରଏସପିର ସବୁଜ ଶକ୍ତି ପ୍ରୟାସ : ଇନ୍ଦିରା ଗାନ୍ଧୀ ପାର୍କରେ ବାୟୋ କମ୍ପୋଷ୍ଟର ମେସିନ ସ୍ଥାପିତ

ରାଉରକେଲା, ୩୧/୦୩/୨୦୧୯ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ରାଉରକେଲା ଇସ୍ପାତ କାରଖାନାରେ ମାର୍ଚ୍ଚ ୧୬ ତାରିଖରୁ ୩୧ ତାରିଖ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅନୁଷ୍ଠିତ ସ୍ୱଚ୍ଛତା ପକ୍ଷ ପାଳନ ଅବସରରେ ବିବିଧ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ

0 comment Read Full Article

ସଂକ୍ଷେପରେ ତାଜା ଖବର : କାର ଧକାରେ ସାଇକେଲ ଆରୋହୀ ମୃତ

ପିପିଲି, ୩୧/୦୩/୨୦୧୯ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ଏକ କାର ଧକାରେ ଜଣେ ସାଇକେଲ ଆରୋହୀଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି ।  ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ପିପିଲି – କୋଣାର୍କ ରାସ୍ତାର

0 comment Read Full Article

ବିଜେଡିରୁ ୩ ନେତା ବହିଷ୍କୃତ

ଭୁବନେଶ୍ୱର,୩୧/୦୩/୨୦୧୯ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)-ବିଜେଡି ରାଜ୍ୟ ସଭାପତି ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ ରାୟଗଡା ଜିଲ୍ଲା ଗୁଣୁପୁର ନିର୍ବାଚନ ମଣ୍ଡଳୀର ଶିବ ପ୍ରସାଦ ଗୌଡ ଏବଂ କେ. ରାମକୃଷ୍ଣମ୍ଙ୍କୁ ଦଳ

0 comment Read Full Article
1 2 3 69