ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

Archive

ସଂକ୍ଷେପରେ ତାଜା ଖବର : ତେଣ୍ଡାକୁଡ଼ାରେ ଗୁଳି କାଣ୍ଡ – ଦୁର୍ବୃତଙ୍କ ଗୁଳି ମାଡ଼ରେ ଯୁବକ ଗୁରୁତର ଆହତ

ପାଟକୁରା, ୨୮/୦୨/୨୦୧୯ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ପାଟକୁରା ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ତେଣ୍ଡାକୁଡ଼ା ଠାରେ ଆଜି ରାତିରେ ଏକ ଗୁଳିକାଣ୍ଡ ହୋଇଛି । ତେଣ୍ଡାକୁଡ଼ା ହସପିଟାଲ – ସାଇଫନ୍ ରାସ୍ତାରେ ବଡ଼ନୟନପୁର ଠାରେ ଥିବା ଏକ ଗ୍ୟାରେ ଜ ନିକଟରେ ବଡ଼ ନୟନପୁର ଗ୍ରାମର

0 comment Read Full Article

ସରକାରୀ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ସ୍ୱଚ୍ଛତା ନିମନ୍ତେ ‘କାୟାକଳ୍ପ’ ସମ୍ମାନ

ଭୁବନେଶ୍ୱର, ୨୮/୦୨/୨୦୧୯ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ଓଡିଶା ହେଉଛି ଦେଶର ପ୍ରଥମ ରାଜ୍ୟ ଯେଉଁଠି ସହରାଚଂଳର ପ୍ରାୟ ୪୨ ପ୍ରାଥମିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକେନ୍ଦ୍ର କାୟାକଳ୍ପ ସମ୍ମନରେ ସମ୍ମାନିତ ହୋଇଛନ୍ତି ବୋଲି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ପରିବାର କଲ୍ୟାଣ,ଆଇନ,ସୂଚନା ଓ ଲୋକସଂପର୍କ ମନ୍ତ୍ରୀ ପ୍ରତାପ ଜେନା କହିଛନ୍ତି

0 comment Read Full Article

ଶିଶୁ ପାଇଁ ସୁରକ୍ଷିତ ସହର ସମ୍ପର୍କତ ଆଲୋଚନା

କଟକ, ୨୮/୦୨/୨୦୧୯(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)-ଆଜି ସ୍ଥାନୀୟ କାଠଯୋଡ଼ି ବିହାର କଟକ ଠାରେ ରାଜ୍ୟର ଅଗ୍ରଣୀ ସ୍ୱେଚ୍ଛାସେବୀ ସଙ୍ଗଠନ ଶିଶୁ ଓ ମହିଳା ବିକାଶ କେନ୍ଦ୍ର  ତରଫରୁ ଶିଶୁ ପାଇଁ ସୁରକ୍ଷିତ ସହର ସମ୍ପର୍କତ ଗୋଷ୍ଠିସ୍ତରିୟ ଆଲୋଚନା ଚକ୍ର ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଅଛି ।ଏଥିରେ ଅତିଥି

0 comment Read Full Article

ଖଣ୍ଡଗିରି ମେଳାରୁ ବ୍ରାଉନ୍ ସୁଗାର ଜବତ

ଭୁବନେଶ୍ୱର, ୨୮/୦୨/୨୦୧୯(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ଖଣ୍ଡଗିରି ମେଳାରୁ କେନ୍ଦ୍ରାଂଚଳ ଅବକାରୀ ଗୁଇନ୍ଦା ବିଭାଗ ହାତରେ ଧରାପଡିଛି ବ୍ରାଉନ୍ ସୁଗାର ଡିଲର । ତା’ ନିକଟରୁ ପ୍ରାୟ ୫୪ ଗ୍ରାମ୍ ବ୍ରାଉନ୍ସୁଗାର ଜବତ କରାଯାଇଛି । ଯାହାର ମୂଲ୍ୟ ୭ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ହେବ

0 comment Read Full Article

ଭୁବନେଶ୍ୱର ଠାରେ ୨୦୬୭ କୋଟି ଟଙ୍କାରେ ୩ ଗୋଟି ଜାତୀୟ ରାଜପଥ ପ୍ରକଳ୍ପର ଭୂମିପୂଜନ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ

    ଭୁବନେଶ୍ୱର ଠାରେ ୨୦୬୭ କୋଟି ଟଙ୍କାରେ ୩ ଗୋଟି ଜାତୀୟ ରାଜପଥ ପ୍ରକଳ୍ପର ଭୂମିପୂଜନ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ

ଓଡିଶାରେ ବିକାଶ ପାଇଁ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି ପ୍ରତିବଦ୍ଧ, ବାଧକ ସାଜୁଛନ୍ତି ରାଜ୍ୟ ସରକାର-ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନ ଭୁବନେଶ୍ୱର, ୨୮/୦୨/୨୦୧୯ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)-୨ ହଜାର ୬୭ କୋଟି ଟଙ୍କା ବ୍ୟୟବରାଦରେ

0 comment Read Full Article

ପାରାଦ୍ୱୀପକୁ ପ୍ରଦୂଷଣ ମୁକ୍ତ ସହର ପାଇଁ ପପିଙ୍କୁ ନେଇ ସାଇକେଲ ର୍ୟାଲି କଲେ ବାପି

ପାରାଦ୍ୱୀପ ୨୮/୦୨/୨୦୧୯ (ଓଡିଶା ସମାଚାର / ଦୀପକ କୁମାର ଦାସ) – ପାରାଦ୍ୱୀପକୁ ପ୍ରଦୂଷଣ ମୁକ୍ତ ସହର ପାଇଁ ପପିଙ୍କ ସହ ଯୋଡି ହେଲେ ବାପି ।

0 comment Read Full Article

ଏମ୍.ପି.ସି. (ସ୍ୱୟଂଚାଳିତ) କଲେଜ ବାରିପଦା ଏମ୍.ଫିଲ୍ ରେଜଲ୍ଟ ତୁରନ୍ତ ପ୍ରକାଶ କରାଯାଉ

ଭୁବନେଶ୍ୱର, ୨୮/୦୨/୨୦୧୯ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)-   ମହାରାଜା ପୂର୍ଣ୍ଣଚନ୍ଦ୍ର ମହାବିଦ୍ୟାଳୟ (ସ୍ୱୟଂଶାସିତ) ୨୦୧୭ ମସିହା ବ୍ୟାଚର ଇଂରାଜୀ, ରାଜନୀତି ବିଜ୍ଞାନ, ଓଡ଼ିଆ ଓ ବାଣିଜ୍ୟ ବିଭାଗର ଏମ୍.ଫିଲ୍ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ

0 comment Read Full Article

ଆଜାଦୀ ଠେଙ୍ଗାବାହିନୀ ମହାସମ୍ମିଳନୀ ଆଜି

ଭୁବନେଶ୍ୱର, ୨୮/୦୨/୨୦୧୯ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)-ଆଜି ସର୍ବଭାରତୀୟ ଆଜାଦୀ ଠେଙ୍ଗାବାହିନୀର ମହାସମ୍ମିଳନୀ ଭୁବନେଶ୍ୱର ସଚ୍ଚିବାଳୟ ମାର୍ଗ ସ୍ୱାଧୀନତା ସଂଗ୍ରାମୀ ସଦନ ପଡିଆରେ ଅପରାହ୍ନ ୫ ଘଟିକାରେ ଆଜାଦୀ ଠେଙ୍ଗାବାହିନୀ

0 comment Read Full Article

ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ରାୟଗଡ଼ା ଓ ଖୋର୍ଦ୍ଧା ଗସ୍ତ – ବିଭିନ୍ନ ଉନ୍ନୟନ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମର ଶୁଭାରମ୍ଭ

ଭୁବନେଶ୍ୱର, ୨୮/୦୨/୨୦୧୯(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ ଗତକାଲି ରାୟଗଡ଼ା ଓ ଖୋର୍ଦ୍ଧା ଜିଲ୍ଲା ଗସ୍ତ କରି ବିଭିନ୍ନ ଉନ୍ନୟନ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମର ଶୁଭାରମ୍ଭ କରିବା ସହିତ ଉଭୟ

0 comment Read Full Article

ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଭଦ୍ରକ ଗସ୍ତ ୨ ରେ

ଭଦ୍ରକ, ୨୮/୦୨/୨୦୧୯(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ମାର୍ଚ୍ଚ ମାସ ୨ ତାରିଖରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକଙ୍କ ଭଦ୍ରକ ଜିଲା ଗସ୍ତ ଚୂଡାନ୍ତ ହୋଇଛି । ଏହି ଅବସରରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଚାନ୍ଦବାଲି

0 comment Read Full Article
1 2 3 66