ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

Archive

ସଂକ୍ଷେପରେ ତାଜା ଖବର : ବାଦାମବାଡ଼ିରେ ପୁଣି ବୋମାମାଡ଼ – ଜଣେ ଆହତ

କଟକ, ୩୦/୦୯/୨୦୧୭(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ପୁଣି ବାଦାମବାଡ଼ିରେ ବୋମାମାଡ଼ । ଏହି ବୋମା ମାଡ଼ରେ  ଜଣେ ଆହତ ହୋଇଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି ।  ତେବେ ଆଜି ବାଦାମବାଡ଼ି ଥାନା ନିକଟରେ ମେଲେଶଡ଼ି ଚାଲିଥିବାବେଳେ ଏହି ବୋମା ମାଡ ହୋଇଛି । ଏହାକୁ ମିଶାଇ

0 comment Read Full Article

ମଦ ଜବତ ,ଜଣେ ଗିରଫ

ବେଙ୍ଗାମୁଣ୍ଡା,୩୦/୦୯/୨୦୧୭(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)-ବଲାଙ୍ଗିର ଜିଲ୍ଲା ବେଙ୍ଗାମୁଣ୍ଡା ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଚୁଲିଫୁଙ୍କା ଗ୍ରାମ ରେ ଜଣେ କୁଚିଆ ମଦ ବେପାରୀ ଙ୍କ ଦୋକାନ ରେ ଚଢାଉ କରି ବିପୁଲ ପରିମାଣ ରେ ଦେଶୀ ମଦ ପାଉଚ ଜବତ କରିବା ସହ ଜଣେ ବେପାରୀ ଙ୍କୁ

0 comment Read Full Article

ବାଇକ ଦୁର୍ଘଟଣା ରେ ଯୁବକ ମୃତ

ବେଙ୍ଗାମୁଣ୍ଡା,୩୦/୦୯/୨୦୧୭(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)-ବଲାଙ୍ଗିର ଜିଲ୍ଲା ବେଙ୍ଗାମୁଣ୍ଡା- ମହଖଣ୍ଡ ରାସ୍ତା ର ତେତେଲପଡା  ଗ୍ରାମ ନିକଟ ରେ  ଗତ କାଲି ବିଲମ୍ବିତ ରାତ୍ରି ରେ ଜଣେ ଯୁବକ ବାଇକ ଦୁର୍ଘଟଣା ରେ ଚାଳକ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବା ବେଲେ ଆଉ ଜଣେ ଯୁବକ ଗୁରୁତର ଆହତ

0 comment Read Full Article

ଲକ୍ଷ୍ମୀପୂଜା ନାମରେ ସାପ୍ତାହିକ ହାଟରୁ ଯୋର ଜବରଦସ୍ତି ଚାନ୍ଦା ଆଦାୟ ଅଭିଯୋଗ

ହରିଚନ୍ଦନପୁର,୩୦/୦୯/୨୦୧୭(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)-କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲ୍ଲା ହରିଚନ୍ଦନପୁର ଥାନା ବାଉଣ୍ଡୁରୀକୁ ଲାଗି ହେଉଥିବା ଶୁକ୍ରବାର ସାପ୍ତାହିକ ହାଟରୁ ଅଂଚଳର କିଛି ବ୍ୟକ୍ତି ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ଅନୁଷ୍ଠାନର ନାମ ନେଇ  ଜବରଦସ୍ତି ଚାନ୍ଦା ଆଦାୟ କରୁଥିବା ସ୍ଥାନୀୟ ପୋଲିସ ପାଖରେ ଖବର ରହିଥିବା ବେଳେ କୌଣସି

0 comment Read Full Article

ତାଳଚେର ଏମ୍.ସି.ଏଲ୍.ର ଖଣି ଅଂଚଳରେ ମା’ ଦଶଭୂଜାଙ୍କ ପୂଜା ଆରମ୍ଭ

    ତାଳଚେର ଏମ୍.ସି.ଏଲ୍.ର ଖଣି ଅଂଚଳରେ ମା’ ଦଶଭୂଜାଙ୍କ ପୂଜା ଆରମ୍ଭ

ତାଳଚେର, ୩୦/୦୯/୨୦୧୭(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର/ ପ୍ରିୟମାଧବ ଦାସ)- ତାଳଚେର ଏମ୍.ସି.ଏଲ୍.ର ଖଣି ଅଂଚଳରେ ମା’ ଦଶ ଭୂଜାଙ୍କ ପୂଜା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି । ପାର୍ବଣର ଆଗମନରେ ଝଲସି ଉଠୁଛି

0 comment Read Full Article

ସଂକ୍ଷେପରେ ତାଜା ଖବର : କାନ୍ଥ ଭୁଷୁଡ଼ି ଜଣେ ଶିଶୁ ମୃତ, ୪ ଶିଶୁ ଆହତ

ଦେବଗଡ଼, ୩୦/୦୯/୨୦୧୭(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- କାନ୍ଥ ଭୁଷୁଡ଼ି ଜଣେ ଶିଶୁ ର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବାବେଳେ  ୪ଜଣ  ଶିଶୁ ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି । ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ୨ ଜଣ ଶିଶୁଙ୍କୁ

0 comment Read Full Article

ସଂକ୍ଷେପରେ ତାଜା ଖବର : ବୋଲେରୋ ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ – ୧ ମୃତ ୪ ଗୁରୁତର ଆହତ

ବାଲେଶ୍ୱର, ୩୦/୦୯/୨୦୧୭(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)-ସଦର ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ କଉଡ଼ିପୁର ନିକଟରେ ଏକ ବୋଲେରୋ ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ ହେବା ଫଳରେ ଜଣେ ମୃତ୍ୟୁ ବରଣ କରିଥିବାବେଳେ ୪ ଜଣ ଗୁରୁତର ଆହତ

0 comment Read Full Article

ସଂକ୍ଷେପରେ ତାଜା ଖବର : ମାଛ ଧରାକୁ କେନ୍ଦ୍ର କରି ଗୋଷ୍ଠି ସଂଘର୍ଷ- ୮ ଗୁରୁତର- ୩ ଅଟକ

କୃଷ୍ଣପ୍ରସାଦ,୩୦/୦୯/୨୦୧୭(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)-ଚିକଳିକାରେ ମାଛ ଧରାକୁ କେନ୍ଦ୍ର କରି ଗୋଷ୍ଠି ସଂଘର୍ଷ । ଦୁଇ ଗାଁ ମଧ୍ୟରେ ସଂଘର୍ଷ ହୋଇ ୮ ଜଣ ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି ।

0 comment Read Full Article

ନାବାଳିକାକୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ, ମୋବାଇଲରେ ଦୁଷ୍କର୍ମ ସମୟର ଭିଡିଓ ଉତୋଳନ ଅଭିଯୋଗ : ପୋଲିସ ଦ୍ୱାରା ଦୁଇ ନାବାଳକ ଅଟକ

କେନ୍ଦୁଝର, ୩୦/୦୯/୨୦୧୭(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)-କେନ୍ଦୁଝରରେ ସମ୍ପର୍କିୟ ଭାଇଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ କରି ନାବାଳିକା ଝିଅକୁ ଜଙ୍ଗଲକୁ ଟେକିନେଇ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିବା ସହ ମୋବାଇଲରେ ଦୁଷ୍କର୍ମ ସମୟର ଭିଡିଓ ଉତୋଳନ କରିବା

0 comment Read Full Article

ରାଜ୍ୟ ଜନଶିକ୍ଷା ସାଧନ କେନ୍ଦ୍ର, ରାୟଗଡ଼ଙ୍କ ତରଫରୁ ଝୋଟି ପ୍ରତିଯୋଗିତା

    ରାଜ୍ୟ ଜନଶିକ୍ଷା ସାଧନ କେନ୍ଦ୍ର, ରାୟଗଡ଼ଙ୍କ ତରଫରୁ ଝୋଟି ପ୍ରତିଯୋଗିତା

ରାୟଗଡ଼, ୩୦/୦୯/୨୦୧୭(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)-ରାଜ୍ୟ ଜନଶିକ୍ଷା ସାଧନ କେନ୍ଦ୍ର,(ଅଗ୍ରଗାମୀ) ରାୟଗଡ଼ଙ୍କ ତରଫରୁ ମହିଳାମାନଙ୍କୁ ନେଇ ଝୋଟି ପ୍ରତିଯୋଗିତା ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି । ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମକୁ ରାୟଗଡ଼ ଅତିରକ୍ତ ଜିଲ୍ଲା

0 comment Read Full Article
1 2 3 77