ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

Archive

ସଂକ୍ଷେପରେ ତାଜା ଖବର : କଇଁଚିରେ ଭୁସି ହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ

ରାଉରକେଲା, ୩୧/୦୮/୨୦୧୭(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କୁ କଇଁଚିରେ ଭୁସି ହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ ହୋଇଛି । ଉଦିତନଗର ଆମ୍ବେଦକର ଛକରେ ଏହି ଘଟଣା ଘଟିଛି । ଗୁରୁତର ଆହତ ଯଶୋବନ୍ତ ପ୍ରଧାନ ନାମକ ଯୁବକ ଆଇଜିଏଚ ରେ ଭର୍ତି ହୋଇଛନ୍ତି । ଓଡ଼ିଶା

0 comment Read Full Article

ତାଳଚେରର ଦେଉଳବେଡା ଗ୍ରାମରେ ମାଗଣା ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସେବା ଶିବିର

    ତାଳଚେରର ଦେଉଳବେଡା ଗ୍ରାମରେ ମାଗଣା ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସେବା ଶିବିର

ତାଳଚେର,୩୧/୦୮/୨୦୧୭(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର/ପ୍ରିୟମାଧବ ଦାସ)-ତାଳଚେର ବ୍ଲକ ଦେଉଳବେଡା ଗ୍ରାମ ଉପ୍ରା ପ୍ରାଥମିକ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ  ମହାନଦୀ କୋଇଲା କଂପାନୀ ଅଧିନସ୍ଥ ଲିଙ୍ଗରାଜ କ୍ଷେତ୍ର ସୌଜନ୍ୟରେ ଏକ ମାଗଣା ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସେବା ଶିବିର ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି । ଏହି ଶିବିର ସକାଳ ଘ.୯.୩୦ମି. ସମୟରୁ ଆରମ୍ଭ

0 comment Read Full Article

ସଂକ୍ଷେପରେ ତାଜା ଖବର : ମାଲକାନାଗତରି ନିକଟ ଜଙ୍ଗଲରୁ ବିପୁଳ ମାଓ ଅସ୍ତ୍ର ଶସ୍ତ୍ର ଜବତ

    ସଂକ୍ଷେପରେ ତାଜା ଖବର : ମାଲକାନାଗତରି ନିକଟ ଜଙ୍ଗଲରୁ ବିପୁଳ ମାଓ ଅସ୍ତ୍ର ଶସ୍ତ୍ର ଜବତ

ମାଲକାନାଗିରି ୩୧/୦୮/୨୦୧୭(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ଆଜି ସକାଳେ ମାଲକାନାଗତରି ନିକଟ ଜଙ୍ଗଲରେ କମ୍ବିଂ ଅପରେସନ୍ କରାଯାଉଥିବାବେଳେ  ବିପୁଳ ମାଓ ଅସ୍ତ୍ର ଶସ୍ତ୍ର ଜବତ କରାଯାଇଛି । ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁସାରେ  ଏମଭି ୭୯ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଏମଭି ୪୭ ନିକଟ ଜଙ୍ଗଲରେ କମ୍ବିଂ

0 comment Read Full Article

ପାରାଦୀପ ପୌରପରିଷଦର ଦୁର୍ନିର୍ତୀ ବିରୁଦ୍ଧରେ ପାରାଦୀପ ମଣ୍ଡଳ ବିଜେପିର ମେଗା ପ୍ରତିବାଦ

    ପାରାଦୀପ ପୌରପରିଷଦର ଦୁର୍ନିର୍ତୀ ବିରୁଦ୍ଧରେ ପାରାଦୀପ ମଣ୍ଡଳ ବିଜେପିର ମେଗା ପ୍ରତିବାଦ

ପାରାଦୀପ ୩୧/୦୮/୨୦୧୭(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)-ସ୍ୱାୟତଶାସନ ଦିବସରେ ଭାରତୀୟ ଜନତା ପାର୍ଟୀ ପାରଦୀପ ମଣ୍ଡଳ ତରଫରୁ ପାରାଦୀପ ପୌରପରିଷଦରେ ଘଟୁଥିବା ଦୁର୍ନିର୍ତୀ ଓ ଭ୍ରଷ୍ଟାଚାର ବିରୁଦ୍ଧରେ କଳା ଦିିବସ ଓ ପ୍ରତିବାଦ ସଭା ଆୟୋଜିତ ହୋଇଯାଇଛି । ଏଠାରେ ବିଜେପି କ୍ଷମତାସିନ ହେଲା ପରେ

0 comment Read Full Article

“ପ୍ରତ୍ନତାତ୍ୱିକ ଗବେଷଣା କ୍ଷେତ୍ରରେ ପରମାନନ୍ଦଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟାନ୍ତ ବିରଳ’

    “ପ୍ରତ୍ନତାତ୍ୱିକ ଗବେଷଣା କ୍ଷେତ୍ରରେ ପରମାନନ୍ଦଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟାନ୍ତ ବିରଳ’

  ଭୁବନେଶ୍ୱର, ୩୧/୦୮/୨୦୧୭(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ପ୍ରଥିତଯଶା ପ୍ରତ୍ନତତ୍ୱବିଦ୍, ଐତିହାସିକ ତଥା ରାଜ୍ୟ ସଂଗ୍ରହାଳୟର ପ୍ରାକ୍ତନ ଅଧୀକ୍ଷକ ପଦ୍ମଶ୍ରୀ ପରମାନନ୍ଦ ଆଚାର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ଅବଦାନ ଅତୁଳନୀୟ । ଖିଚିଙ୍ଗ୍ର କୀଚକେଶ୍ୱରୀ

0 comment Read Full Article

ରାଜ୍ୟସ୍ତରୀୟ ପ୍ରତିଭା ଅନ୍ୱେଷଣ ଟ୍ରଫି ପ୍ରଦାନ ଉସôବ: ପ୍ରତ୍ୟେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସୃଜନଶୀଳ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର ଆବଶ୍ୟକତା ରହିଛି: ରାଜ୍ୟପାଳ

    ରାଜ୍ୟସ୍ତରୀୟ ପ୍ରତିଭା ଅନ୍ୱେଷଣ ଟ୍ରଫି ପ୍ରଦାନ ଉସôବ: ପ୍ରତ୍ୟେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସୃଜନଶୀଳ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର ଆବଶ୍ୟକତା ରହିଛି: ରାଜ୍ୟପାଳ

ଭୁବନେଶ୍ୱର, ୩୧/୦୮/୨୦୧୭(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)-ସାମର୍ଥ୍ୟ ଚାଳିତ ଶିକ୍ଷା ବ୍ୟବସ୍ଥାରେ କଳା ଶିକ୍ଷାର ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୂମିକା ରହିଛି । ଏହା ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନଙ୍କ କଳ୍ପନା ଶକ୍ତିକୁ ବିସ୍ତାରିତ କରିବା ସହ ସୃଜନକୁ

0 comment Read Full Article

ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକଳ୍ପର ଉଦଘାଟନ କଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ

    ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକଳ୍ପର ଉଦଘାଟନ କଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ

ଭୁବନେଶ୍ୱର, ୩୧/୦୮/୨୦୧୭(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)-ସ୍ୱାୟାତ ଶାସନ ଦିବସ ଅବସରରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଶ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ ବୁଧବାର ଦିନ ଭୁବନେଶ୍ୱର ମହାନଗର ନିଗମ ପକ୍ଷରୁ ୧୬.୭୨ କୋଟି ଟଙ୍କା ବ୍ୟୟ

0 comment Read Full Article

ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୧୦ରେ ହେବ ହାଇଦ୍ରାବାଦ ନୂଆଁଖାଇ ଭେଟ୍ଘାଟ୍

ସମ୍ବଲପୁର, ୩୧/୦୮/୨୦୧୭(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)-ଆସନ୍ତା ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୧୦ ତାରିଖ ହାଇଦ୍ରାବାଦର ଅଗ୍ରଣୀ ସଙ୍ଗଠନ ‘ଓସାକା’ ପକ୍ଷରୁ ସିକନ୍ଦରାବାଦସ୍ଥିତ ବେଗମପେଟର ଜୋରାଷ୍ଟି୍ରଆନ କ୍ଲବରେ ‘ନୂଆଁଖାଇ ଭେଟ୍ଘାଟ୍’ ଆୟୋଜନ କରାଯାଉଛି ।

0 comment Read Full Article

ଦୁବାଇରେ ମା’ ‘ମାଟିର ସୁରତା’

ସମ୍ବଲପୁର, ୩୧/୦୮/୨୦୧୭(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)-ଗାଁରୁ ବାହାରେ ଥିଲେ ଘର କଥା ବେଶି ମନେ ପଡ଼େ, ହେଲେ ଦେଶରୁ ବାହାରେ ଥିଲେ ଜନନୀ ଓ ଜନ୍ମଭୂମି କଥା ମନରୁ ଯାଏ

0 comment Read Full Article

ସମ୍ବଲପୁର ମହାନଗର ନିଗମ ପକ୍ଷରୁ ସ୍ୱାୟତ ଶାସନ ଦିବସ ପାଳିତ

ସମ୍ବଲପୁର, ୩୧/୦୮/୨୦୧୭(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)-ସମ୍ବଲପୁର ମହାନଗର ନିଗମ ପକ୍ଷରୁ ଆଜି ସ୍ୱାୟତ ଶାସନ ଦିବସ ପାଳନ କରାଯାଇଛି । ଏ ଅବସରରେ ନିଗମର କମିଶନର ବିମଳେନ୍ଦୁ ରାୟଙ୍କ ଅଧ୍ୟକ୍ଷତାରେ

0 comment Read Full Article
1 2 3 95