ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

Archive

ସଂକ୍ଷେପରେ ତାଜା ଖବର : ପେଟ୍ରୋଲ ଓ ଡ଼ିଜେଲ ଦର ବୃଦ୍ଧି

    ସଂକ୍ଷେପରେ ତାଜା ଖବର : ପେଟ୍ରୋଲ ଓ ଡ଼ିଜେଲ ଦର ବୃଦ୍ଧି

ଭୁବନେଶ୍ୱର, ୩୧/୦୫/୨୦୧୭(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର) – ପେଟ୍ରୋଲ ଓ ଡ଼ିଜେଲ ଦର ବୃଦ୍ଧି ପାଇଛି । ପେଟ୍ରୋଲ ଲିଟର ପ୍ରତି ୧ ଟଙ୍କା ୨୩ ପଇସା ବୃଦ୍ଧି ପାଇଥିବାବେଳେ ଡ଼ିଜେଲ ଲିଟର ପ୍ରତି ୮୯ ପଇସା ବୃଦ୍ଧି ପାଇଛି ।  ଆଜି ମଧ୍ୟ

0 comment Read Full Article

ଓଡିଶା ପୁଲିସର ୩୪ ଜଣ ଏଏସ୍ଆଇଙ୍କ ପଦୋନ୍ନତି

କଟକ, ୩୧/୦୫/୨୦୧୭(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର) –ଓଡିଶା ପୁଲିସରେ କାର୍ଯ୍ୟରତ ୩୪ ଜଣ ଏଏସଆଇଙ୍କୁ ସବ୍ ଇନ୍ସପେକ୍ଟର ପଦବୀକୁ ପଦୋନ୍ନତି ଦିଆଯାଇଛି । ଓଡିଶା ପୁଲିସର କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ଚୟନ କମିଟି ବୈଠକରେ ଏହା ଗୃହୀତ ହେବା ପରେ ବିଧିବଦ୍ଧ ବିଜ୍ଞପ୍ତି ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି ।

0 comment Read Full Article

ବ୍ରାହ୍ମଣୀରେ ଦ୍ୱିତୀୟ ସେତୁ ନେଇ ଗଡକରୀଙ୍କ ନବୀନଙ୍କୁ ଚିଠି : ଜୁନ ୧୨ରେ ସରିବ ଟେଣ୍ଡର ; ଜୁନ ଶେଷ ସୁଦ୍ଧା ଭିତିିପ୍ରସ୍ତର

ଭୁବନେଶ୍ୱର, ୩୧/୦୫/୨୦୧୭(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର) – କେନ୍ଦ୍ର ପରିବହନ ମନ୍ତ୍ରୀ ନୀତିନ ଗଡ଼କରୀ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକଙ୍କୁ ପତ୍ର ଲେଖି ଦର୍ଶାଇଛନ୍ତି ଯେ, ବ୍ରାହ୍ମଣୀ ନଦୀ ଉପରେ ଦ୍ୱିତୀୟ ସେତୁ ନିର୍ମାଣ କରିବା ପାଇଁ ଟେଣ୍ଡର ପ୍ରକ୍ରିୟା ଆସନ୍ତା ଜୁନ ୧୨ ତାରିଖ

0 comment Read Full Article

ପ୍ରଥମ ଓଡ଼ିଶାର ଗ୍ରୀଷ୍ମକାଳୀନ ଶିକ୍ଷା ଶିବିର

    ପ୍ରଥମ ଓଡ଼ିଶାର ଗ୍ରୀଷ୍ମକାଳୀନ ଶିକ୍ଷା ଶିବିର

ଭୁବନେଶ୍ୱର, ୩୧/୦୫/୨୦୧୭(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର) –  ପ୍ରଥମ ଏଡୁକେଶନ୍ ଫାଉଣ୍ଡେସନ୍ର ଓଡ଼ିଶା ଶାଖା ତରଫରୁ ରାଜ୍ୟର ୧୪ଟି ଜିଲ୍ଲାର ୧୪ଟି ବ୍ଲକର ୭୫୬ଟି ଗ୍ରାମରେ ୨୦ ଦିନ ବ୍ୟାପୀ ଗ୍ରୀଷ୍ମକାଳୀନ ଶିକ୍ଷା ଶିବିର କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି । ଏହି ସବୁ ଶିବିରରେ

0 comment Read Full Article

ଫାଇଟ୍ସ ଫର ରାଇଟ୍ସ ତରଫରୁ ମେଧାବୀ ବିଦ୍ୟାର୍ଥୀ ଙ୍କୁ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧନା

    ଫାଇଟ୍ସ ଫର ରାଇଟ୍ସ ତରଫରୁ ମେଧାବୀ ବିଦ୍ୟାର୍ଥୀ ଙ୍କୁ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧନା

ଭୁବନ୩୧/୦୫/୨୦୧୭(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର) – ଫାଇଟ୍ସ ଫର ରାଇଟ୍ସ ସ୍ୱେଚ୍ଛାସେବୀ ଅନୁଷ୍ଠାନ ତରଫରୁ ଭାରତୀୟ ବିଦ୍ୟା ନିକେତନ ତକ୍ଷଶୀଳା ଆବାସିକ ବିଦ୍ୟାଳୟ ପରିସରରେ ଷଷ୍ଠ ବାର୍ଷିକ ମେଧାବୀ ବିଦ୍ୟାର୍ଥୀ 

0 comment Read Full Article

ତମାଖୁ ବ୍ୟବହାର ଜନିତ ଶାରିରୀକ ଅସୁସ୍ଥତା ଏକ ବିରାଟ ଜନସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମସ୍ୟା

ଭୁବନେଶ୍ୱର, ୩୧/୦୫/୨୦୧୭(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର/ ପ୍ରଭାକର ସାହୁ) –ତମାଖୁ ବ୍ୟବହାର ଜନିତ ଶାରିରୀକ ଅସୁସ୍ଥତା ଏକ ବିରାଟ ଜନସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମସ୍ୟା ଭାବେ ଉଭା ହୋଇଛି । ଏହା ଆମର

0 comment Read Full Article

ନୂଆ ମନ – ନୂଆ ସପନ :: କିସ୍ ବାହିନୀର ଗାଆଁକୁ ଚାଲ ଅଭିଯାନ

    ନୂଆ ମନ – ନୂଆ ସପନ :: କିସ୍ ବାହିନୀର ଗାଆଁକୁ ଚାଲ ଅଭିଯାନ

ଭୁବନେଶ୍ୱର, ଭୁବନେଶ୍ୱର, ୩୧/୦୫/୨୦୧୭(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର) – କିସ୍ ବାହିନୀ ଓ କିସ୍ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟବାହିନୀର ଗାଆଁକୁ ଚାଲ ଅଭିଯାନର ବୁଧବାର ଶୁଭାରମ୍ଭ ହୋଇଛି । ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଓଡ଼ିଶାର

0 comment Read Full Article

୍ରଡେରାବିଶରେ ନବଦମ୍ପତି ଙ୍କ ଆଦର୍ଶ ବିବାହ

    ୍ରଡେରାବିଶରେ ନବଦମ୍ପତି ଙ୍କ ଆଦର୍ଶ ବିବାହ

କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା, ୩୧/୦୫/୨୦୧୭(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର /ପ୍ରଫୁଲ୍ଲ କୁମାର ସାହୁ) – ବାଜା ନାହିଁ କି ବାଣ ନାହିଁ ପଟୁଆର ମଧ୍ୟ ନାହିଁ  ମାତ୍ର ନବଦମ୍ପତିଙ୍କ  ଯୋ÷ତୁକ ବିହୀନ  ବିବାହ 

0 comment Read Full Article

ପ୍ରଚଣ୍ଡ ଘଡଘଡିରେ ୨ ବଖରା ଭସ୍ମ , ଜଣେ ଯୁବତୀ ଅଚେତ

କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା, ୩୧/୦୫/୨୦୧୭(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର /ପ୍ରଫୁଲ୍ଲ କୁମାର ସାହୁ) – କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ  ଏଣ୍ଡର ଗ୍ରାମରଗୋଲଖ ଚନ୍ଦ୍ର ଲେଙ୍କା ଙ୍କ ଝିଅ ସୁମିତ୍ରା ଲେଙ୍କା ଘରେ ଥିବା

0 comment Read Full Article

ପାଣି ବାଟ ବନ୍ଦ କରିବା ନେଇ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କ ଠାରୁ ଅଭିଯୋଗ

    ପାଣି ବାଟ ବନ୍ଦ କରିବା ନେଇ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କ ଠାରୁ ଅଭିଯୋଗ

କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା, ୩୧/୦୫/୨୦୧୭(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର /ପ୍ରଫୁଲ୍ଲ କୁମାର ସାହୁ) – କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ବଗଡା ଗ୍ରାମର  ଶତାଧିକ ଚାଷୀ ଆଜି କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ଭେଟିଥିଲେ ।  ସେମାନଙ୍କର

0 comment Read Full Article
1 2 3 96

Polls

ଭାରତରେ ବିମୁଦ୍ରାକରଣ ଯୋଗୁ ସାଧାରଣ ଲୋକେ ହଇରାଣ ହେଉଛନ୍ତି କି ?

View Results

Loading ... Loading ...