ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

ବିଜୁ ଜନତା ଦଳ ରାଜ୍ୟ ସଭାପତିଙ୍କୁ କୃତଜ୍ଞତା

ବିଜୁ ଜନତା ଦଳ ରାଜ୍ୟ ସଭାପତିଙ୍କୁ କୃତଜ୍ଞତା

May 19
13:37 2017

ପାଟକୁରା , ୧୯/୦୫/୨୦୧୭(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର) – ଛାତ୍ର ନେତା ରାକେଶ ମହାପାତ୍ରଙ୍କୁ ରାଜ୍ୟ ଛାତ୍ର ବିଜେଡି ଉପ-ସଭାପତି ଭାବରେ ମନୋନୟନ କରାଯାଇଥିବାରୁ ପାଟକୁରା ଅଂଚଳରେ ଥିବା ଦଳିୟ କର୍ମୀ ଓ ବିଜୁ ଛାତ୍ର ଜନତାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ସାହ ପରିଲକ୍ଷିତ ହୋଇଛି । ସେମାନେ ରାକେଶଙ୍କୁ ଅଭିନନ୍ଦନ ଜଣାଇବା  ସହିତ ବିଜୁ ଜନତା ଦଳର ରାଜ୍ୟ ସଭାପତି ତଥା ମୂଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକଙ୍କୁ କୃତଜ୍ଞତା ଜଣାଇଛନ୍ତି । ଛାତ୍ର ବିଜେଡି ସଙ୍ଗଠନରେ ରାକେଶଙ୍କୁ ସାମିଲ କରିବା ଦ୍ୱରା ଆଗାମୀ ଦିନରେ ଛାତ୍ର ସଙ୍ଗଠନ ଅଧିକ ମଜବୁତ୍ ହୋଇ ପରିବ ବୋଲି ଦଳୀୟ କର୍ମକର୍ତା ଓ ଛାତ୍ର ବିଜେଡିର କର୍ମକର୍ତାମାନେ ଆଶାବ୍ୟକ୍ତ କରିଛନ୍ତି । ପ୍ରକାଶ ଯେ, ନବ ନିଯୁକ୍ତ ରାଜ୍ୟ ଛାତ୍ର ଜନତା ଉପ-ସଭାପତି ରାକେଶଙ୍କ ଘର ପାଟକୁରା ପଂଚାୟତର ଜଗଦ୍ଧଳପୁର ଗ୍ରାମରେ ।  ସେ ଦୀର୍ଘ ଦିନରୁ ବିଜୁ ଛାତ୍ର ଜନତା ସଙ୍ଗଠନ ପାଇଁ କାର୍ଯ୍ୟକରି ଆସୁଥିଲେ । ଛାତ୍ର ନେତାପ୍ରଦୀପ୍ କୁମାର ସାହୁ,ବିଶ୍ୱନାଥ ପ୍ରତିହାରୀ,ପ୍ରଦୀପ୍ କୁମାର ଦାସ,ଶିବାଜୀ ପ୍ରଧାନ,ସୌମ୍ୟ ରଞ୍ଜନ ସିଂ,ଦିପ୍ତୀକାନ୍ତ ପରିଜା,ଅସିତ କୁମାର ମହାପାତ୍ର,ନିହାର ରଞ୍ଜନ ମଲ୍ଲିକ ପ୍ରମୁଖ ରାଜ୍ୟ ବିଜୁ ଜନତା ଦଳ ସଭାପତିଙ୍କୁ କୃତଜ୍ଞତା ଜଣାଇଛନ୍ତି ।  ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About Author

admin

admin

Related Articles

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment

five + four =