ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

ମହାନଦୀକୁ ଗାଧୋଇବାକୁ ଯାଇ ନିଖୋଜ ୨ ଜଣଙ୍କ ମୃତ ଦେହ ଉଦ୍ଧାର

ମହାନଦୀକୁ ଗାଧୋଇବାକୁ ଯାଇ ନିଖୋଜ ୨ ଜଣଙ୍କ ମୃତ ଦେହ ଉଦ୍ଧାର

ମହାନଦୀକୁ ଗାଧୋଇବାକୁ ଯାଇ ନିଖୋଜ ୨ ଜଣଙ୍କ ମୃତ ଦେହ ଉଦ୍ଧାର
May 16
14:18 2017

ତାରପୁର, ୧୬/୦୫/୨୦୧୭(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର) –  ଗତକାଲି ତାରପୁର ମା ନାରାୟଣୀ ନିକଟରେ ମହାନଦୀ କୁ ରଘୁନାଥପୁର ବ୍ଲକ୍ ଅନ୍ତର୍ଗତ ତଅଁରା ଗ୍ରାମର ୪ ଜଣ ଯୁବକ ଗାଧୋଇବାକୁ ଯାଇଥିଲେ ।  ୨ ଜଣ ଗାଧୋଇ ଘରକୁ ଫେରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ବିଚିତ୍ର ମହାନ୍ତି(୧୭) ଓ ଜ୍ୟୋତିପ୍ରକାଶ ସ୍ୱାଇଁ (୧୬) ଦୁଇଜଣ ଘରକୁ ଫେରିନଥିଲେ । ସେହି ଦୁଇ ଜଣ ନଦୀରେ ବୁଡ଼ି ଯାଇଥିଲେ । ଗତକାଲି ସେମାନଙ୍କର ପତା ମିଳିନଥିଲା । ଆଜି ଫାୟାର କର୍ମଚାରୀ ଓ ଓଡ଼ରାଫ ଟିମ୍ ପହଂଚି ଖୋଜା ଖୋଜି କରି ଦୁଇ ଜଣଙ୍କର ମୃତ ଦେହ ଉଦ୍ଧାର କରିଛନ୍ତି ।  ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାରTarpur 2Tarpur 4Jyotiprakash Swain Dead BodyBichitra Mohanty Dead Body

About Author

admin

admin

Related Articles

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment

11 + 15 =