ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

ଇଲେଭେନ୍ କେବି ବିଦୁ୍ୟତ୍ ତାର ଛିଣ୍ଡି ୩ ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ

 Current News
  • ନିମ୍ଟାଲ ଉପରୁ ପଡି ରାଜମିସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଯାଜପୁର, ୨୬/୦୪/୨୦୧୭(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର/ଏ.ରାଉତ) -ଯାଜପୁର ଜିଲା ଜେନାପୁର ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ କମାଗଡ ପଂଚାୟତ ଶ୍ରୀଚନ୍ଦନପୁର ଗ୍ରାମର ବୃନ୍ଦାବନ ଦାସଙ୍କ ପୁଅ ସୁରେଶ ଦାସ (୨୭) ନିମଟାଲ ଉପରୁ ପଡି ମୃତୁ୍ୟ ବରଣ କରିଥିବା ଜଣାଯାଇଛି । ଘଟଣାରୁ ପ୍ରକାଶ ଯେ ସୁରେଶ...
  • ସଂକ୍ଷେପରେ ତାଜା ଖବର : ସରପଂଚଙ୍କ ପୁଅକୁ ଗୁଳି ମାଡ଼ ନିଆଳି, ୨୬/୦୪/୨୦୧୭(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର) – ସରପଂଚଙ୍କ ପୁଅକୁ ଗୁଳି ମାଡ଼  ହୋଇଛି । ଏଭଳି ଘଟଣା ଘଟିଛି ନିଆଳି ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ସଡ଼ାଙ୍ଗ ପଂଚାୟତର ପରାଙ୍ଗ ରେ । ଏକ ରାସ୍ତା କାମ ଚାଲୁଥିବାବେଳେ ଦୁର୍ବୃତ ସ୍ଥାନୀୟ  ସରପଂଚ ଆର୍ତ ମହାନ୍ତିଙ୍କ...
  • ସଂକ୍ଷେପରେ ତାଜା ଖବର : ଜାହାଜରୁ ଅନଲୋଡ଼ିଙ୍ଗ ସମୟରେ ଶ୍ରମିକର ମୃତ୍ୟୁ ପାରାଦ୍ୱୀପ, ୨୫/୦୪/୨୦୧୭(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର) – ଏକ ଜାହାଜରୁ ଅନଲୋଡ଼ିଙ୍ଗ କରିବା ସମୟରେ ଚାପି ହୋଇ ଜଣେ ଶ୍ରମିକର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି । ମିଳିଥିବା ତାଜା ସୂନା ମୁତାବକ ଗତକାଲି ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ଜାହାଜରୁ କଏଲ ଅନଲୋଡ଼ିଙ୍ଗ କରାଯାଉଥିବାବେଳେ କଏଲ ତଳେ ଚାପି...
  • ସଂକ୍ଷେପରେ ତାଜା ଖବର : ସାଢ଼େ ୩ ଲକ୍ଷ ଜାଲ ନୋଟ ଜବତ, ୨ ଅଟକ ସୋନପୁର, ୨୪/୦୪/୨୦୧୭(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର) – ସାଢ଼େ ୩ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଜାଲ ନୋଟ  ଜବତ କରି  ୨ ଜଣଙ୍କୁ ପୁଲିସ୍ ଅଟକ ରଖିଛି । ମିଳିଥିବା ତାଜା ସୁନା ମୁତାବକ ଅଭିଯୁକ୍ତ ୨ ଜଣ ଜାଲ ନୋଟ୍ ନେଇ ବୌଦ୍ଧରୁ ସୁବର୍ଣ୍ଣପୁର...
  • ଟିପ୍ପର ଧକ୍କାରେ ହେଲ୍ପର ମୃତ କେନ୍ଦୁଝର, ୨୪/୦୪/୨୦୧୭(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର) – ବାମେବାରୀ ଥାନା ନିକଟସ୍ଥ ହେସାବେଡା ଛକରେ ଏକ ଟିପ୍ପର ବ୍ରେକ୍ ଡାଉନ୍ ହୋଇଥିବା ସମୟରେ ଅନ୍ୟ ଏକ ଟିପ୍ପର ଆସି ପଛପଟୁ ଧକ୍କା ଦେବା ଫଳରେ ହେଲ୍ପରର ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ମୃତୁ୍ୟ ଘଟିଛି  । ଘଟଣାରୁ ପ୍ରକାଶ...

ଇଲେଭେନ୍ କେବି ବିଦୁ୍ୟତ୍ ତାର ଛିଣ୍ଡି ୩ ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ

ଇଲେଭେନ୍ କେବି ବିଦୁ୍ୟତ୍ ତାର ଛିଣ୍ଡି ୩ ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ
April 05
22:03 2017

Red 2 Line Logoହରିଚନ୍ଦନପୁର, ୦୫/୦୪/୨୦୧୭ ( ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲ୍ଲା-ଯାଜପୁର ଜିଲ୍ଲା ସିମାନ୍ତ ଟମକା ଥାନାଠାରୁ ମାତ୍ର କିଛି ଦୂରତାରେ ଏକ ଅଭାବନିୟ ଘଟଣା ବୁଧବାର ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଘଟି ଯାଇଛି । ଟିଉସନ ସରିବା ପରେ ଛାତ୍ର ଛତ୍ରୀ ମାନଙ୍କୁ ନେବାପାଇଁ ମା ପ୍ରତିମା ମଂଜରି ବେହେରା ଝୀଅ ସିମା ବେହେରାଙ୍କୁ ଛାଡିବାକୁ ନେଉଥିବା ବେଳେ ଘରୁକିଛି ବାଟ ଯିବାପରେ ହଠାତ୍ ବିଦୁ୍ୟତ୍ ତାର ତାଙ୍କ ଉପରେ ଛିଣ୍ଡି ପଡିବାରୁ ଘଟଣା ସ୍ଥଳରେ ମା ଏବଂ ଝୀଅଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ସାଙ୍ଗରେ ଥିବା ପପୁର ମଧ୍ୟ ଗୁରୁତର ହୋଇ ପଡିଥିବା ବେଳେ ତାଙ୍କୁ ଚିକିସôା କରିବା ପାଇଁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକେନ୍ଦ୍ରକୁ ନେବା ବାଟରେ ତାଙ୍କର ମଧ୍ୟ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଯାଇଥିଲା । ଏପରି ଘଟଣା ଘଟିବା ପରେ ସ୍ଥାନୀୟ ଅଂଚଳରୁ ଶହଶହ ଲୋକ ଦୈତାରୀ-ଚଣ୍ଡିଖୋଲ ରାସ୍ତା ଟିକୁ ଅବରୋଧ କରି ରଖିଛନ୍ତି । ଟମକା ପୋଲିସ ଘଟଣା ସ୍ଥଳରେ ପହଂଚି ଲୋକଙ୍କୁ ବୁଝାସୁଝା କରିବା ପରେ ମଧ୍ୟ ବୁଝିନଥିବା ବେଳେ ଖବର ପାଇ ଯାଜପୁର ଏସପି ପଂହଚି ଲୋକଙ୍କୁ ବୁଝାସୁଝା କରୁଛନ୍ତି । ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About Author

admin

admin

Related Articles

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment

twenty − 13 =

Polls

ଭାରତରେ ବିମୁଦ୍ରାକରଣ ଯୋଗୁ ସାଧାରଣ ଲୋକେ ହଇରାଣ ହେଉଛନ୍ତି କି ?

View Results

Loading ... Loading ...