ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

ତାଜା ଖବର : ୪ ମିଲିସିଆଙ୍କ ସମେତ ୨୩ ମାଓବାଦୀ ସମର୍ଥକଙ୍କ ଆତ୍ମ ସମର୍ପଣ

 Current News
  • ନିମ୍ଟାଲ ଉପରୁ ପଡି ରାଜମିସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଯାଜପୁର, ୨୬/୦୪/୨୦୧୭(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର/ଏ.ରାଉତ) -ଯାଜପୁର ଜିଲା ଜେନାପୁର ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ କମାଗଡ ପଂଚାୟତ ଶ୍ରୀଚନ୍ଦନପୁର ଗ୍ରାମର ବୃନ୍ଦାବନ ଦାସଙ୍କ ପୁଅ ସୁରେଶ ଦାସ (୨୭) ନିମଟାଲ ଉପରୁ ପଡି ମୃତୁ୍ୟ ବରଣ କରିଥିବା ଜଣାଯାଇଛି । ଘଟଣାରୁ ପ୍ରକାଶ ଯେ ସୁରେଶ...
  • ସଂକ୍ଷେପରେ ତାଜା ଖବର : ସରପଂଚଙ୍କ ପୁଅକୁ ଗୁଳି ମାଡ଼ ନିଆଳି, ୨୬/୦୪/୨୦୧୭(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର) – ସରପଂଚଙ୍କ ପୁଅକୁ ଗୁଳି ମାଡ଼  ହୋଇଛି । ଏଭଳି ଘଟଣା ଘଟିଛି ନିଆଳି ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ସଡ଼ାଙ୍ଗ ପଂଚାୟତର ପରାଙ୍ଗ ରେ । ଏକ ରାସ୍ତା କାମ ଚାଲୁଥିବାବେଳେ ଦୁର୍ବୃତ ସ୍ଥାନୀୟ  ସରପଂଚ ଆର୍ତ ମହାନ୍ତିଙ୍କ...
  • ସଂକ୍ଷେପରେ ତାଜା ଖବର : ଜାହାଜରୁ ଅନଲୋଡ଼ିଙ୍ଗ ସମୟରେ ଶ୍ରମିକର ମୃତ୍ୟୁ ପାରାଦ୍ୱୀପ, ୨୫/୦୪/୨୦୧୭(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର) – ଏକ ଜାହାଜରୁ ଅନଲୋଡ଼ିଙ୍ଗ କରିବା ସମୟରେ ଚାପି ହୋଇ ଜଣେ ଶ୍ରମିକର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି । ମିଳିଥିବା ତାଜା ସୂନା ମୁତାବକ ଗତକାଲି ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ଜାହାଜରୁ କଏଲ ଅନଲୋଡ଼ିଙ୍ଗ କରାଯାଉଥିବାବେଳେ କଏଲ ତଳେ ଚାପି...
  • ସଂକ୍ଷେପରେ ତାଜା ଖବର : ସାଢ଼େ ୩ ଲକ୍ଷ ଜାଲ ନୋଟ ଜବତ, ୨ ଅଟକ ସୋନପୁର, ୨୪/୦୪/୨୦୧୭(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର) – ସାଢ଼େ ୩ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଜାଲ ନୋଟ  ଜବତ କରି  ୨ ଜଣଙ୍କୁ ପୁଲିସ୍ ଅଟକ ରଖିଛି । ମିଳିଥିବା ତାଜା ସୁନା ମୁତାବକ ଅଭିଯୁକ୍ତ ୨ ଜଣ ଜାଲ ନୋଟ୍ ନେଇ ବୌଦ୍ଧରୁ ସୁବର୍ଣ୍ଣପୁର...
  • ଟିପ୍ପର ଧକ୍କାରେ ହେଲ୍ପର ମୃତ କେନ୍ଦୁଝର, ୨୪/୦୪/୨୦୧୭(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର) – ବାମେବାରୀ ଥାନା ନିକଟସ୍ଥ ହେସାବେଡା ଛକରେ ଏକ ଟିପ୍ପର ବ୍ରେକ୍ ଡାଉନ୍ ହୋଇଥିବା ସମୟରେ ଅନ୍ୟ ଏକ ଟିପ୍ପର ଆସି ପଛପଟୁ ଧକ୍କା ଦେବା ଫଳରେ ହେଲ୍ପରର ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ମୃତୁ୍ୟ ଘଟିଛି  । ଘଟଣାରୁ ପ୍ରକାଶ...

ତାଜା ଖବର : ୪ ମିଲିସିଆଙ୍କ ସମେତ ୨୩ ମାଓବାଦୀ ସମର୍ଥକଙ୍କ ଆତ୍ମ ସମର୍ପଣ

April 01
23:06 2017

ମାଲକାନଗିରି, ୦୧/୦୪/୨୦୧୭(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ୪ ମିଲିସିଆଙ୍କ ସମେତ ୨୩ ଜଣ ମାଓବାଦୀ cropped-OS-Red-Logo.jpgସମର୍ଥକ ଆତ୍ମ ସମର୍ପଣ କରିଛନ୍ତି । ମିଳିଥିବା ତାଜା ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ୪ ମିଲିସିଆଙ୍କ ସମେତ ୨୩ ଜଣ ମାଓବାଦୀ ସମର୍ଥକ ପୁଲିସ୍ ନିକଟରେ ଆତ୍ମ ସମର୍ପଣ କରିଛନ୍ତି । କାଲିମେଳା ଥାନା ଅଧିକାରୀ ରାମ ପ୍ରସାଦ ନାଗଙ୍କ ନିକଟରେ ଏମାନେ ଆତ୍ମ ସମର୍ପଣ କରିଛନ୍ତି । ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ୧୨ ଜଣ  ପୁରୁଷ ଓ ୧୧ ଜଣ ମହିଳା ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ ଅଛନ୍ତି । ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About Author

admin

admin

Related Articles

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment

10 − 6 =

Polls

ଭାରତରେ ବିମୁଦ୍ରାକରଣ ଯୋଗୁ ସାଧାରଣ ଲୋକେ ହଇରାଣ ହେଉଛନ୍ତି କି ?

View Results

Loading ... Loading ...