ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

ଏମ୍.ସି.ଏଲ.ର କାର୍ମିକ ନିର୍ଦ୍ଧେଶକ ଏଲ୍.ଏନ୍ ମିଶ୍ରା ଆଇ.ଏସ୍.ଟି.ଡି.ର ନୂତନ କ୍ଷେତ୍ରୀୟ ଉପାଧ୍ୟକ୍ଷ

ଏମ୍.ସି.ଏଲ.ର କାର୍ମିକ ନିର୍ଦ୍ଧେଶକ ଏଲ୍.ଏନ୍ ମିଶ୍ରା ଆଇ.ଏସ୍.ଟି.ଡି.ର ନୂତନ କ୍ଷେତ୍ରୀୟ ଉପାଧ୍ୟକ୍ଷ

July 14
18:14 2017

ସମ୍ବଲପୁର, ୧୪/୦୭/୨୦୧୭(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ମହାନଦୀ କୋଲ ଫିଲଡ଼ସ ଲିମିଟେଡ଼ର ନିର୍ଦ୍ଧେଶକ(କାର୍ମିକ)ଲୀଲାନନ୍ଦ ମିଶ୍ରାଙ୍କୁ ଇଣ୍ଡିଆନ ସୋସାଇଟି ଅଫ ଟ୍ରେନିଂ ଏଣ୍ଡ ଡେଭଲପମେଂଟ (ଆଇ.ଏସ୍.ଟି.ଡି)ପୂର୍ବର ନୂତନ କ୍ଷେତ୍ରୀୟ ଉପାଧ୍ୟକ୍ଷ ଭାବେ ନିର୍ବାଚିତ କରାଯାଇଛି । ମାନବ ସଂସାଧନ,ପ୍ରବନ୍ଧନ,ଔଦ୍ୟୋଗିକ ସମ୍ବନ୍ଧ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଶ୍ରୀ ମିଶ୍ରାଙ୍କୁ ଦୀର୍ଘ ୩୪ବର୍ଷ ଅଭିଜ୍ଞତା ରହିଛି । ପ୍ରକାଶଯୋଗ୍ୟ ଶ୍ରୀ ମିଶ୍ରା ଅଧୁନା ଏନ୍.ଆଇ.ପି.ଏମ୍ (ମହାନଦୀ ଚାପ୍ଟର)ର ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ଅଛନ୍ତି । ମାନବ ସଂସାଧନ,ପ୍ରବନ୍ଧନ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ ଯୋଗଦାନ ନିମନ୍ତେ ଶ୍ରୀ ମିଶ୍ରାଙ୍କୁ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରତିଷ୍ଠିତ ସଂସ୍ଥାଗୁଡ଼ିକ ପକ୍ଷରୁ ବହୁ ପୁରସ୍କାର ସମ୍ମାନିତ କରାଯାଇଛି । ଶ୍ରୀ ମିଶ୍ରା ଆଇ.ଏସ୍.ଟି.ଡି (ପୂର୍ବ)ର କ୍ଷେତ୍ରୀୟ ଉପାଧ୍ୟକ୍ଷ ଭାବେ ନିର୍ବିବାଦ ଭାବେ ନିର୍ବାଚିତ ହୋଇଛନ୍ତି । ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About Author

admin

admin

Related Articles

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment

nineteen − 8 =