ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

Archive

ସଂକ୍ଷେପରେ ଖବର : ଚିକିତ୍ସା ଅବହେଳାରୁ ପ୍ରସୁତିଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଅଭିଯୋଗ

ନିଶ୍ଚିନ୍ତକୋଇଲି , ୨୨/୦୫/୨୦୧୭(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର) – ନିଶ୍ଚିନ୍ତକୋଇଲି  ପ୍ରାଥମିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକେନ୍ଦ୍ରରେ ଚିକିତ୍ସା ଅବହେଳାରୁ ପ୍ରସୁତିଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । ଏଥିନେଇ ସେଠାରେ ଉତେଜନା ଦେଖାଦେଇଥିଲା । ମୃତକ ହେଉଛନ୍ତି ଜମରା ଗାଁର ଅନିତା ସ୍ୱାଇଁ । ନବଜାତ ଶିଶୁ ପୁତ୍ର

0 comment Read Full Article

ଅବସରପ୍ରାପ୍ତ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ବିୟୋଗରେ ଶୋକ

ପାଟକୁରା ୨୨/୦୫/୨୦୧୭(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର) – ଗରଦପୁର ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ବେଡାରୀ ପଂଚାୟତ ଅନ୍ତର୍ଗତ କୁଳତୂଠୀ ଗ୍ରାମର ଅବସରପ୍ରାପ୍ତ କର୍ମଚାରୀ ଅରକ୍ଷିତ ପଣ୍ଡା(୬୧)ଙ୍କର ଆଜି ମଧ୍ୟାହ୍ନ ସମୟରେ ପାଟକୁରା ମେଡିକାଲରେ ପରଲୋକ ଘଟିଛି । ସ୍ୱର୍ଗତ ପଣ୍ଡା ଦୀର୍ଘ ଦିନରୁ ଅସୁସ୍ଥତା ରହିଥିଲେ

0 comment Read Full Article

ପ୍ରବଳ ଗ୍ରାଷ୍ମ ପ୍ରବାହରେ ବିଲରେ ପଡି ବୃଦ୍ଧା ମୃତ୍ୟୁ

ପାଟକୁରା ୨୨/୦୫/୨୦୧୭(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର) – ଗରଦପୁର ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ବେଡାରୀ ପଂଚାୟତର ବେଡାରୀ ଗ୍ରାମର କମଳା ସାହୁ(୭୨)ଙ୍କର ଆଜି ପୂର୍ବାହ୍ନରେ ଅଂଶୁଘାତ ଯୋଗୁଁ  ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି । ଆଜି ପୂର୍ବାହ୍ନ ୧୧ଟା ସମୟରେ ବେଡାରୀ ଗ୍ରାମର ଚତରା ଦଣ୍ଡା ନିକଟରେ ଥିବା

0 comment Read Full Article

ଓପନ୍ ସ୍କୁଲିଙ୍ଗ୍ ସାର୍ଟିଫିକେଟ୍ ପରିକ୍ଷା ଆରମ୍ଭ

    ଓପନ୍ ସ୍କୁଲିଙ୍ଗ୍ ସାର୍ଟିଫିକେଟ୍ ପରିକ୍ଷା ଆରମ୍ଭ

ପାଟକୁରା ୨୨/୦୫/୨୦୧୭(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର) – ରାଜ୍ୟ ସରକାରଙ୍କର ସପନ୍ ସ୍କୁଲିଙ୍ଗ୍ ସାଟିଫିକେଟ୍ ପରିକ୍ଷାର ପ୍ରଥମ ଫେଜ୍  ଆଜି ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି । ପାଟକୁରା ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ବେଡାରୀ ପଂଚାୟତର ଶ୍ରୀଚନ୍ଦନପୁର ଗ୍ରାମ ଠାରେ ଥିବା  ଭଗବାନ ବାଳିକା ଉଚ୍ଚ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ଏହି

0 comment Read Full Article

ପାଟକୁରା ଥାନା ସମ୍ମୁଖରେ ଦଳିତ ମହିଳାଙ୍କ ଅନଶନ

    ପାଟକୁରା ଥାନା ସମ୍ମୁଖରେ  ଦଳିତ ମହିଳାଙ୍କ ଅନଶନ

ପାଟକୁରା ୨୨/୦୫/୨୦୧୭(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର) – ପାଟକୁରା ଥାନା ସମ୍ମୁଖରେ ଆଜି ପୂର୍ବାହ୍ନ ଠାରୁ ଅପରାହ୍ନ ୪ଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପ୍ରାୟ ୬ ଘଂଟାରୁ ଉଦ୍ଧ୍ୱର୍ ସମୟ ଧରି ଦଳିତ

0 comment Read Full Article

ସଂକ୍ଷେପରେ ଖବର : ଅଂଶୁଘାତ ମୃତ୍ୟୁ ଅଭିଯୋଗ ୬୨ ରେ ପହଂଚିଲା

ଭୁବନେଶ୍ୱର, ୨୨/୦୫/୨୦୧୭(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର) – ରାଜ୍ୟରେ ଅଂଶୁଘାତ ମୃତ୍ୟୁ ଅଭିଯୋଗ ୬୨ ରେ ପହଂଚିଛି । ସେଥିମଧ୍ୟରୁ ୨୨ ଟିର ତଦନ୍ତ ଶେଷ ହୋଇଛି  । ୧୪

0 comment Read Full Article

ପୃଥକ ପୃଥକ ଘଟଣାରେ ୨ ଗୁରୁତର ୪ ଆହତ

    ପୃଥକ ପୃଥକ ଘଟଣାରେ ୨ ଗୁରୁତର ୪ ଆହତ

ତାରପୁର, ୨୨/୦୫/୨୦୧୭(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର) – କଟକ ପାରାଦ୍ୱୀପ ରାସ୍ତାର ରଘୁନାଥପୁର ଓ ଜଇପୁର ହାଟ ନିକଟରେ ପୃଥକ ପୃଥକ ୨ ଘଟଣାରେ ୨ ଜଣ ଗୁରୁତର ହେବା

0 comment Read Full Article

ଓଡ଼ିଶା ବିପିୟୁଟି ଛାତ୍ରସଂଘର ରାଜ୍ୟସ୍ତରୀୟ କାର୍ଯ୍ୟକାରିଣୀ କମିଟି ବୈଠକ ଅନୁଷ୍ଠିତ

    ଓଡ଼ିଶା ବିପିୟୁଟି ଛାତ୍ରସଂଘର ରାଜ୍ୟସ୍ତରୀୟ କାର୍ଯ୍ୟକାରିଣୀ କମିଟି ବୈଠକ ଅନୁଷ୍ଠିତ

ମିଲନ କୁମାର ସାହାଣୀ ଛାତ୍ରସଂଘର ୨୦୧୭-୧୮ ଶିକ୍ଷାବର୍ଷ ପାଇଁ ସଭାପତି ଭାବେ ମନୋନୀତ ଭୁବନେଶ୍ୱର, ୨୨/୦୫/୨୦୧୭(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର) – ଆଜି ବିପିୟୁଟି ଛାତ୍ରସଂଘର ରାଜ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟକାରିଣୀ ବୈଠକ

0 comment Read Full Article

ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ସାତଟି ସ୍ଥାନରେ ପୋଷ୍ଟ ଅଫିସ ପାସପୋର୍ଟ ସେବା କେନ୍ଦ୍ର ଖୋଲିବାକୁ କେନ୍ଦ୍ର ପେଟ୍ରୋଲିୟମ ମନ୍ତ୍ରୀ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନ ବୈଦେଶିକ ବ୍ୟାପାର ମନ୍ତ୍ରୀ ସୁଷମା ସ୍ୱରାଜଙ୍କୁ କଲେ ପତ୍ର ଲେଖି ଅନୁରୋଧ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ/ଭୁବନେଶ୍ୱର, ୨୨/୦୫/୨୦୧୭(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର) – ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ସାତଟି ସ୍ଥାନରେ ପୋଷ୍ଟ ଅଫିସ ପାସପୋର୍ଟ ସେବା କେନ୍ଦ୍ର ଖୋଲିବାକୁ କେନ୍ଦ୍ର ପେଟ୍ରୋଲିୟମ ଓ ପ୍ରାକୃତିକ ଗ୍ୟାସ ମନ୍ତ୍ରୀ

0 comment Read Full Article

ଅଷ୍ଟ୍ରିଆର ରାଜଧାନୀ ଭିଏନାରେ କେନ୍ଦ୍ର ମନ୍ତ୍ରୀ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନ

    ଅଷ୍ଟ୍ରିଆର ରାଜଧାନୀ ଭିଏନାରେ କେନ୍ଦ୍ର ମନ୍ତ୍ରୀ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ/ଭୁବନେଶ୍ୱର, ୨୨/୦୫/୨୦୧୭(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର) – ଇଣ୍ଡିଆ – ଅପେକ ଆନୁଷ୍ଠାନିକ ବାର୍ତାଳାପ ଆସନ୍ତା ମଇ ୨୫ ତାରିଖରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବା ପୂର୍ବରୁ ସୋମବାର ଦିନ ଅପେକର ସେକ୍ରେଟାରୀ

0 comment Read Full Article
1 2 3 68